تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
نام نویسنده: sobhan

نایب رئیس اول فراکسیون ورزش و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گردهمایی روسای و نواب رئیسان هیات های ورزشی مازندران گفت: با کمترین سرمایه گذاری بهترین نتایج برای ورزش مازندران رقم خورد. به گزارش مازنداسپرت؛ علی اصغر یوسف نژاد در گردهمایی روسا و نواب رئیسان هیات های ورزشی مازندران با بیان اینکه با […]

0025نایب رئیس اول فراکسیون ورزش و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گردهمایی روسای و نواب رئیسان هیات های ورزشی مازندران گفت: با کمترین سرمایه گذاری بهترین نتایج برای ورزش مازندران رقم خورد.

به گزارش مازنداسپرت؛ علی اصغر یوسف نژاد در گردهمایی روسا و نواب رئیسان هیات های ورزشی مازندران با بیان اینکه با کمترین سرمایه گذاری بهترین نتایج برای ورزش مازندران رقم خورد، بیان داشت: ورزش مازندران در کشور آقایی می کند که نمونه بارز آن درخشش ورزشکاران مازنی در رقابت های برون مرزی به ویژه در بازی های المپیک و پارالمپیک ریو بود.

وی با اشاره به اینکه در برنامه پنج ساله ششم تصمیم گیری خوبی برای توسعه ورزش در مجلس تصویب شد، افزود: ورزش یک دستگاه تخصصی است و حمایت به ورزش نیز باید اصولی باشد.

نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش هزینه بلکه سرمایه گذاری است، تصریح کرد: در حال حاضر ورزش در تمامی خانواده ها نفوذ کرده و جزو نهاد اول کشور و استان محسوب می شود.

یوسف نژاد از پتانسیل بسیار بالا ورزش مازندران خبر داد و گفت: باید شرایطی ایجاد شود تا بخش خصوصی برای سرمایه گذاری به ورزش با انگیزه بیشتری رغبت کند.

وی در پایان با بیان اینکه ورزش در سلامت روحی و روانی جامعه اثرگذار است، خاطرنشان کرد: عملکرد و نتایج درخشان ورزش و جوانان مازندران در رقابت های المپیک و پارالمپیک ریو موجب مباهات و خوشحالی مردم و مسئولین شد که از درخشش خیره کننده ورزشکاران مازنی در این آوردگاه تشکر ویژه از مدیریت ورزش و جوانان استان می شود.

پاسخی بگذارید