تاریخ: ۲۰:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم لیگ برتری والیبال کاله مازندران گفت که این تیم چهارشنبه شب از تهران برای شرکت در تورنمنت بین المللی ‘ هالک بانک’ به ترکیه عزیمت کرد .   به گزارش مازند اسپرت؛بهروز عطایی در گفت و گویی افزود : تورنمنت والیبال ترکیه از سوی هالک بانک آن کشور با حضور تیم های یورفان […]

5سرمربی تیم لیگ برتری والیبال کاله مازندران گفت که این تیم چهارشنبه شب از تهران برای شرکت در تورنمنت بین المللی ‘ هالک بانک’ به ترکیه عزیمت کرد .

 

به گزارش مازند اسپرت؛بهروز عطایی در گفت و گویی افزود : تورنمنت والیبال ترکیه از سوی هالک بانک آن کشور با حضور تیم های یورفان ترکیه ، کاله مازندران ، هالک بانک ترکیه و یکی از تیم های پارسه ایران یا بورسیه ترکیه روزهای ۱۵ تا ۱۷ مهر در شهرآنکارا برگزار می شود.
وی ادامه داد : تیم کاله عصر چهارشنبه عازم تهران شد.
عطایی گفت : حضور در تورنمنت ترکیه برای آمادگی پیش فصل تیم کاله مازندران مناسب است و برگزاری سه بازی تدارکاتی و سطح بالا در تورنمنت ترکیه در میزان آمادگی و سنجش عملکرد بازیکنان جوان تیم کاله مفید وارزشمند خواهد بود.
سرمربی کاله مازندران با اشاره به اینکه مدت حضور این تیم در ترکیه تا ۱۹ مهر ماه خواهد بود، اضافه کرد: پس از آن ، ادامه تمرینات را در یک هفته باقی مانده تا آغاز فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور در آمل پیگیری خواهیم کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تمرینات آماده سازی تیم کاله مازندران از اول شهریور در آمل آغاز شده و در این مدت بازیکنان جدید این تیم تمرینات پرفشاری را برگزار کردند.
تیم والیبال کاله مازندران ۲ مقام قهرمانی،نایب قهرمانی و۲ مقام سومی لیگ برتر ایران ومقام سومی جام باشگاه های آسیا را درکارنامه دارد.
این تیم در هفته نخست مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور روز ۲۸ مهر ماه درآمل میزبان تیم سازمان عمران شهرداری ساری است.

پاسخی بگذارید