تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال نوجوانان ایران با حضور سه نوجوان با استعداد مازندرانی نایب قهرمان آسیا شد.   به گزارش مازند اسپرت، دیدار فینال رقابت های فوتبال نوجوانان آسیا عصر امروز یکشنبه بین تیم های ایران و عراق در هند برگزار شد که دو تیم در نود دقیقه به تساوی بدون گل رسیدند و کار به ضربات […]

IMG18104073

تیم فوتبال نوجوانان ایران با حضور سه نوجوان با استعداد مازندرانی نایب قهرمان آسیا شد.

به گزارش مازند اسپرت، دیدار فینال رقابت های فوتبال نوجوانان آسیا عصر امروز یکشنبه بین تیم های ایران و عراق در هند برگزار شد که دو تیم در نود دقیقه به تساوی بدون گل رسیدند و کار به ضربات پنالتی کشیده شد که در این ضربات تیم عراق ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و قهرمان آسیا شد.

در این دیدار بازیکنان تیم ایران تلاش زیادی کردند تا بتوانند در نیمه اول به گل برسند اما حریف عراقی نمایش بهتری داشت و در چندین موقعیت تا آستانه باز کردن دروازه ایران پیش رفت.

عراقی ها در نیمه دوم هم نمایش بهتری نسبت به تیم ایران داشتند و دوبار توپ را به تیر دروازه زدند و در چندموقعیت هم تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند. این درحالی بود که بازیکنان تیم ایران نمایش هجومی و زیبایی نداشتند و بیشتر به دفاع می پرداختند.

در دقایق پایانی ملی پوشان زیر ۱۶ سال ایران این فرصت را داشتند که به گل برتری برسند اما به نظر می رسید که بدنهای بازیکنان به واسطه برگزاری بازیهای قبلی تحلیل رفته بود و انرژی لازم برای رسیدن به دروازه حریف را نداشتند تا در نهایت این بازی در طول ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

به گزارش مازند اسپرت، ایران دوباره در ترکیب اصلی خود از وجود عارف محمدعلی پور بهره نمی برد و این بازیکن به دلیل مصدومیت بیرون نشست اما امیرحسین اسماعیل زاده و اللهیار صیادمنش در ترکیب بودند. ایران با وجود آنکه فشار خوبی را وارد آورد اما به گل نرسید و در نهایت در ضربات پنالتی شکست خورد تا از کسب عنوانی که لیاقتش را دارد، بازماند.

پاسخی بگذارید