تاریخ: ۱۴:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دیدار با بادران نوین برای ما هم جنبه رسمی داشت هم جنبه تدارکاتی. به گزارش مازنداسپرت،حسین فرکی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل بادران نوین در مرحله یک سی و دوم جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: به هر حال این مسابقه برای ما هم حکم بازی رسمی و […]

خبرگزاری فارس: فرکی: بازی با بادران هم رسمی بود هم تدارکاتی!

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دیدار با بادران نوین برای ما هم جنبه رسمی داشت هم جنبه تدارکاتی.

به گزارش مازنداسپرت،حسین فرکی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل بادران نوین در مرحله یک سی و دوم جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: به هر حال این مسابقه برای ما هم حکم بازی رسمی و هم تدارکاتی داشت. در برنامه خودمان پیش بینی یک بازی تدارکاتی را کرده بودیم. مقابل تیم با انگیزه بادران نوین بازی کردیم. در نیمه اول کار را برای ما سخت کرده بودند زیرا بازی بسته‌ای را در دستور کار داشتند ولی ما با یک پنالتی به گل رسیدیم و قابل پیش بینی بود که نیمه دوم کار  برای ما راحت‌تر بشود و در نهایت هم این اتفاق افتاد و با یک گل دیگر در نیمه دوم ۲ بر صفر پیروز شدیم و به تیم بادران ب هم خسته نباشید می‌گویم.

وی در مورد حضور در جام حذفی گفت: دیروز هم گفتم که هدف مان مثل همه تیم های لیگ برتری به دنبال کسب سهمیه آسیایی در این راه میانبر هستیم. می‌خواهیم شانس مان را برای کسب سهمیه آسیایی امتحان کنیم.

پاسخی بگذارید