تاریخ: ۱۷:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛مراد محمدی در خصوص برکناری‌اش از سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان می گوید: بالاخره هر آمدنی رفتنی هم دارد و من نیز بعد از ۵ سال کار کردن در کشتی آزاد نوجوانان باید می‌رفتم. در این سال‌ها هر تلاشی که می‌توانستم انجام دادم و کم نگذاشتم، ولی خیلی از خانواده‌ام […]

image 257 800x510

به گزارش مازند اسپرت؛مراد محمدی در خصوص برکناری‌اش از سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان می گوید: بالاخره هر آمدنی رفتنی هم دارد و من نیز بعد از ۵ سال کار کردن در کشتی آزاد نوجوانان باید می‌رفتم. در این سال‌ها هر تلاشی که می‌توانستم انجام دادم و کم نگذاشتم، ولی خیلی از خانواده‌ام دور ماندم و نتوانستم به آنها برسم، اکنون هم دیگر توان اینکه بخواهم به مدت طولانی از زندگی و خانواده دور باشم، ندارم.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ادامه می دهد: من قراردادم تا پایان مسابقات امسال بود و شورای فنی و رئیس فدراسیون نیز بر همین اساس ترجیح دادند تا خون تازه‌ای به رگ‌های کشتی آزاد نوجوانان تزریق شود. حضور غلامرضا محمدی در راس کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان جای خوشحالی دارد و اینکه چنین سرمربی با سابقه‌ای این سمت را پذیرفته برای کشتی آزاد ایران بسیار مفید خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کسب عنوان هشتمی در جهان دلیل اصلی برکناری وی بوده است، می گوید: این طور نیست و مگر محمد طلایی که تیمش چهارم دنیا شده اکنون اخراج شده که من اخراج شوم. طلایی سرمربی بزرگسالان نیز است و صحبت اکنون از ورود تفکر تازه است.

دارنده مدال برنز المپیک عنوان می کند: کار کردن در تیم نوجوانان سختی‌های خاص خود را دارد و در این سال‌ها من تمام این سختی‌ها را به جان خریدم و خوشحال هستم که شاگردان زیادی به تیم‌های جوانان و حتی بزرگسالان تحویل دادیم.

پاسخی بگذارید