تاریخ: ۱۸:۵۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
نام نویسنده: sobhan

مهاجم فصل گذشته ملوان بندرانزلی به خونه به خونه مازندران پیوست به گزارش مازنداسپرت ؛  سید جلال رافخائی پس از توافق با مسئولان باشگاه خونه به خونه، طی قراردادی یکساله به این تیم پیوست. رافخائی در ابتدای فصل جاری با تیم لیگ برتری ماشین سازی تبریز قرارداد یکساله بست ولی به یکباره خبر خداحافظی این […]

649 largeمهاجم فصل گذشته ملوان بندرانزلی به خونه به خونه مازندران پیوست

به گزارش مازنداسپرت ؛  سید جلال رافخائی پس از توافق با مسئولان باشگاه خونه به خونه، طی قراردادی یکساله به این تیم پیوست.

رافخائی در ابتدای فصل جاری با تیم لیگ برتری ماشین سازی تبریز قرارداد یکساله بست ولی به یکباره خبر خداحافظی این بازیکن خلاق و تند و تیز در رسانه ها منتشر شد تا اینکه باشگاه خونه به خونه پس از جلساتی که با رافخائی برگزار کرد زمینه حضور این بازیکن را در تیمش فراهم نمود.

گفتنی است، باشگاه خونه به خونه پیش از جذب سید جلال رافخائی با مازیار زارع و پژمان نوری نیز به توافق رسیده بود تا این سه بازیکن فصل گذشته ملوان که به نوعی ارکان این تیم گیلانی در طی چند سال اخیر بودند خود را برای صعود نماینده فوتبال مازندران به لیگ برتر فوتبال کشور آماده کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، با جذب سید جلال رافخائی توسط باشگاه خونه به خونه، به نوعی دغدغه علیرضا مرزبان در خط حمله این تیم برطرف شد.

 

پاسخی بگذارید