تاریخ: ۱۸:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
نام نویسنده: sobhan

به نظر می رسد قرار نیست هواداران تیم ملی انگلیس یک روز خوش ببینند و این موضوع هم بیشتر به انتخاب سرمربیان این تیم مربوط می شود   به گزارش مازنداسپرت ؛ از ابتدا هم مشخص بود سم الردایس، که دو ماه پیش به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس انتخاب شد مربی ای نیست که بتواند […]

 به گزارش مازنداسپرت ؛ از ابتدا هم مشخص بود سم الردایس، که دو ماه پیش به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس انتخاب شد مربی ای نیست که بتواند برای سه شیرها مفید واقع شود.  تلگراف ویدئویی منتشر کرده که در آن سرمربی تیم ملی انگلیس در حال کتک زدن یک دلال است. آنها پس از پیگیری متوجه شده اند که این مربی خودش در چند جابجایی بازیکن نقش داشته است.

در گزارش روزنامه‌ تلگراف، تعدادی از خبرنگاران که خودشان را مسئولان نقل‌ و انتقالات در شرق آسیا معرفی کردند، به دیدار الردایس رفتند و این مربی انگلیسی قبول کرد که در ازای دریافت ۴۰ هزار پوند، اطلاعاتی محرمانه درباره نقل‌ و انتقالات فوتبال انگلیس در اختیار آنها قرار بدهد.
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در دو جلسه‌ای که با این افراد داشته است، درباره امتیاز مالکیت بازیکن و مدیر برنامه‌ها با این افراد صحبت کرده و اطلاعات محرمانه ای را در اختیار آنها قرار داده است.
گفته می شود نویل، ساوتگیت، بروس، کلینزمن، ادی هاو، پاردیو و لوئیس فن خال از گزینه های جانشینی آلردایس هستند.

پاسخی بگذارید