تاریخ: ۲۰:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
نام نویسنده: sobhan

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته اول و دوم مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد. به گزارش مازند اسپرت؛  تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها برای تکمیل و تحویل پرونده حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ با ارائه فیش […]

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته اول و دوم مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.
photo_2016-07-19_10-20-32.jpg

به گزارش مازند اسپرت؛  تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها برای تکمیل و تحویل پرونده حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ با ارائه فیش های ورودی مسابقات، حق عضویت، پرداخت مبلغ ودیعه به حساب سازمان لیگ و برگه های تسویه حساب کمیته های امور مالی و انضباطی را به سازمان لیگ ارائه دهند.
لازم به ذکر است تیم های حاضر در این دوره از مسابقات تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵ مهلت دارند برای تکمیل پرونده نقل و انتقالات خود اقدام کنند.
 برنامه رقابت های هفته اول و دوم مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور به شرح زیر است:
هفته اول
یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵
پیروزی گرمسار – شمیران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی گرمسار
کشاورز لواسان – استقلال میاندرود – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا لواسان
انتظار بجنورد – شهدای ساری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد
آرامش طوس مشهد – استقلال جوان خان ببین – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مشهد
تهران مبدل – نماینده مازندران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود (در صورت احراز شرایط حضور در مسابقات توسط تیم نماینده مازندران این دیدار برگزار می شود)
آرش ری – پرسپولیس مشهد — ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود (در صورت احراز شرایط حضور در مسابقات توسط تیم پرسپولیس مشهد این دیدار برگزار می شود)
آریا سپاهان تهران – شهدای ماکران میاندرود – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اتکا تهران
شهدای رزکان کرج – شهرداری آستارا – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج
فرید کرج – شهرداری رود سر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود (با توجه به شکایت حقوقی از تیم فرید کرج در صورت احراز شرایط حضور در مسابقات تا روز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ این دیدار برگزار می شود)
فجر میثاق کرج – کاوه شهرداری ورامین – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
سرخ جامگان آریا – عمران شهرداری ساری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سبحان دارو رشت – شهرداری پارس آباد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
افرا درب تبریز – شاهین مهر تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
فجر دهلران – آبیدر سنندج – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی دهلران
کاویان نقده – ماهان تندیس تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده
دوشنبه ۱۲ مهر ۹۵
انصار بهاباد – صفاهان اصفهان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه امام علی بهاباد
ستگاران بستانو بندرعباس – آب و برق کیش – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
بستی اعتمادیان قاین – خانه هنرمندان آران و بیدگل – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امین زاده قاین
آرمان صدرا شیراز – پارسه شیراز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
فجر رفسنجان – تکاور زابل –  ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رفسنجان
شهرداری بم – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه فجر بم 
شهدای شهباز شازند – ازنا جوان شازند – ساعت ۱۵– ورزشگاه متعاقبأ علام می شود
استقلال ملاثانی  – کیان بختیاری (زاگرس) – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
پریز دورود – ابوذر باشت – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی دورود
استقلال شوشتر – پیروزی برازجان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی شوشتر
نفتون مسجد سلیمان – پیام چغادک بوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
پرسپولیس شوش – استقلال خرمشهر- ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵
پاراگ تهران – شهید باقری اسلام آباد – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کشوری تهران
مهرگان دره شهر – آلومینیوم آبسگون – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
عقاب تبریز  – بهره برداری مترو تهران – زمان و مکان این دیدار متعاقبا اعلام می شود
هفته دوم
یکشنبه ۱۸ مهر ۹۵
شمیران تهران – انتظار بجنورد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سرداران شهید شمیران
شهدای ساری – آرش ری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید متقی ساری
نماینده مازندران- کشاورز لواسان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
شیرین فراز آق قلا – پیروزی گرمسار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا گلستان
استقلال میاندرود – آرامش طوس مشهد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ساری
پرسپولیس مشهد – تهران مبدل – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری رودسر – سبحان دارو رشت – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری رودسر
فاتحان پاس قم – فجر میثاق کرج – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه حیدریان قم 
شهدای ماکران میاندرود- فرید کرج – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
عمران شهرداری ساری – شهدای رزکان کرج – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه صنایع چوب ساری
شهرداری آستارا – آریا سپاهان تهران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه وحدت آستارا

کاوه شهرداری ورامین – سرخ جاماگان آریا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ورامین
تکاور زابل – بستنی اعتمادیان قاین – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی زابل
خلیج فارس خون سرخ – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بندر عباس
مس نوین کرمان – ستارگان بستانو بندر عباس – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
خانه هنرمندان آران و بیدگل – آرمان صدرا شیراز – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه خوروش آران و بیدگل
آب و برق کیش – انصار بهاباد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه المپیک کیش 
صفاهان اصفهان – فجر رفسنجان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اصفهان
ماهان تندیس تهران – افرا درب تبریز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه راه آهن جنوب تهران
آبیدر سنندج – کاویان نقده – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ملکنیا سنندج
آلومینیوم آبسگون – عقاب تبریز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اتکا تهران
بهره برداری مترو تهران – پاراگ تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه  هویزه تهران
شاهین مهر تهران – مهرگان دره شهر – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
رستگاردندی زنجان – فجر دهلران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه کارگران زنجان
ابوذر باشت – نفتون مسجد سلیمان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی باشت 
پردیس خرم آباد – پرسپولیس شوش – ساعت ۱۵ – ورزشگاه  تختی خرم آباد
کیان بختیاری (زاگرس) – استقلال شوشتر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه   متعاقبا اعلام می شود
پیام چغادک بوشهر – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا چغادک بوشهر
پیروزی برازجان – شهدا شهباز شازند – ساعت ۱۵ – ورزشگاه  تختی برازجان
استقلال خرمشهر – پریز دورود – ساعت ۱۵ – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

پاسخی بگذارید