تاریخ: ۱۸:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

کمیته انضباطی، رأی‌های خود را درباره تیم‌های مختلف لیگ دسته اول صادر کرد به گزارش مازنداسپرت ؛ دیدار دو تیم خیبر خرم‌آباد و را‌ه‌آهن تهران در هفته ششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم خیبر تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و در آخر با شکستن شیشه‌های رختکن رخ داد. این تیم با توجه […]

635743179796421287کمیته انضباطی، رأی‌های خود را درباره تیم‌های مختلف لیگ دسته اول صادر کرد

به گزارش مازنداسپرت ؛ دیدار دو تیم خیبر خرم‌آباد و را‌ه‌آهن تهران در هفته ششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم خیبر تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و در آخر با شکستن شیشه‌های رختکن رخ داد. این تیم با توجه به ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی با توجه به تکرار در هفته دوم به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سیامک کوهرگردزاده، مدیر رسانه‌ای تیم خیبر خرم آباد نیز به خاطر اهانت به داوران پس از بازی و حمله‌ور شدن به سوی داوران و اهانت به آنها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

علی نیکبخت، سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد نیز به دلیل رفتار زننده و اهانت به داوران، باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است.

مسابقه تیم‌های استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان در هفته ششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت، تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری رخ داد. کمیته انضباطی با توجه به تکرار تخلفات قبلی هواداران این تیم، نفت مسجد سلیمان را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

سهیل کرمی،کمک‌‌مربی تیم استقلال اهواز نیز به خاطر اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، و نیز ورود به زمین مسابقه پس از اهانت به داور، طبق بندهای ۴ و ۵ ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنتد.

تیم استقلال اهواز نیز به خاطر فحاشی و پرتاب سنگ از سوی تماشاگرانش به کمک داور، و ضرب و شتم داور این دیدار به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خونه‌به‌خونه به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی و پرتاب سنگ به سوی تیم آلومینیوم اراک و تیم داوری و با توجه به تکرار تخلفات در هفته‌های گذشته، باید مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

پاسخی بگذارید