تاریخ: ۱۷:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

مهدی رجب‌زاده در سفری یک روزه به شهر کازرون، به عنوان سفیر مهربانی بنیاد خیریه چتر خوشبختی در این شهر حاضر شد و در طرح خیریه بیمارستان این شهر نیز مشارکت کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن؛ مهدی رجب‌زاده پنجشنبه گذشته به دعوت مسئولان شهر کازرون، برای انجام یک بازی خیرخواهانه به حمایت […]

خبرگزاری فارس: رجب‌زاده، سفیر مهربانی کودکان سرطانی

مهدی رجب‌زاده در سفری یک روزه به شهر کازرون، به عنوان سفیر مهربانی بنیاد خیریه چتر خوشبختی در این شهر حاضر شد و در طرح خیریه بیمارستان این شهر نیز مشارکت کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن؛ مهدی رجب‌زاده پنجشنبه گذشته به دعوت مسئولان شهر کازرون، برای انجام یک بازی خیرخواهانه به حمایت از کودکان سرطانی در بنیاد چتر خوشبختی راهی این شهر شد. وی در این سفر یک بازی نمادین با تیم پیشکسوتان ورزشی کازرون به همراه هنرمندان این شهرستان انجام داد.

وی پس از دیدار با تعدادی از کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست کازرون که زیر پوشش خیریه بودند، با مسئولان بنیاد چتر خوشبختی درباره مشکلات آنها به صحبت پرداخت.
کاپیتان ذوب‌آهن درباره این برنامه گفت: یکی از مشکلات آنها این است که هیچ امکانات برای درمان آنها وجود ندارد و آنها هر هفته به شیراز برای درمان می‌روند . با توجه به مشکلات موجود، صحبت‌هایی انجام شده و بنا بر آن شده که با کمک یکدیگر و مشارکت خیران، درمانگاه کوچکی برای رفع مشکلات این بچه‌ها احداث شود. 
وی افزود: در ادامه این سفر، دیداری با حجت‌الاسلام خرسندی، امام جمعه کازرون صورت گرفت و قرار است که مکان این بیمارستان منتقل شده و با برگزاری جلسات و اختصاص زمین مناسب، این پروژه کلید می‌خورد. 
رجب‌زاده تصریح کرد: همچنین پیراهن خود به عنوان باارزش‌ترین چیز زندگی‌ام را به این بنیاد با افتخار تقدیم کردم و به رسم یادگار این پیراهن را به این موسسه اهدا کردم./فارس

پاسخی بگذارید