تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

 به گزارش مازند اسپرت؛محمد طاهری- عضو تیم ملی فوتسال درباره بازی برابر برزیل گفت: ما می توانستیم به عنوان تیم دوم صعود کنیم و برای رسیدن به این مرحله راه آسان تری را انتخاب کنیم. اما زمانی که به عنوان تیم سوم به مرحله یک هشتم راه یافتیم در مسیر سختی قرار گرفتیم. فکر می کنم […]

Image result 
به گزارش مازند اسپرت؛محمد طاهری- عضو تیم ملی فوتسال درباره بازی برابر برزیل گفت: ما می توانستیم به عنوان تیم دوم صعود کنیم و برای رسیدن به این مرحله راه آسان تری را انتخاب کنیم. اما زمانی که به عنوان تیم سوم به مرحله یک هشتم راه یافتیم در مسیر سختی قرار گرفتیم. فکر می کنم حکمتی در این راه وجود داشت. قهرمان جهان را با اقتدار شکست دادیم و به مراحل بعدی صعود کردیم.

عضو تیم ملی فوتسال گفت: برزیل تیمی است که در ایران محبوب است. کمتر رشته تیمی وجود دارد که برزیل را تاکنون شکست داده باشد. اما ما با سنت شکنی تیم برزیل را شکست دادیم. شکر خدا تلاشمان به ثمر رسید و انتظارات مردم را برآورده کردیم.
وی در ادامه بیان کرد: پاراگوئه یکی از تیمهای سخت آمریکای جنوبی است و در مقابل این تیم مسابقه سختی را پیش رو داریم. ما بازی به بازی بهتر می شویم و امیدوارم بازی خوبی مقابل پاراگوئه انجام دهیم.
طاهری درباره مصدومیت زانوی خود گفت: در بازی دوم برابر مراکش مصدوم شدم. پزشک تیم تشخیص داد که  مصدومیتم به دلیل کشیدگی خفیف مینیسک است و در بازی مقابل تیم های آذربایجان و برزیل استراحت کردم. خوشبختانه دو سه روزی است که دردی احساس نمی کنم و آماده بازی هستم. البته هیچ فرقی نمی کند ۳۰ ثانیه یا ۴۰ دقیقه بازی کنیم. مهم فکر و هدفمان است که دل مردم عزیزمان را شاد کنیم و به موفقیت برسیم. بر همین اساس از انگیزه بالایی برخوردارم و با کمک بازیکنان و کادر فنی بدون شک نتیجه خوبی خواهیم گرفت.
وی در باره اینکه در بازی برابر برزیل و از روی نیکمت، به بازیکنان تیم ملی روحیه می داد و مدام آنها را تشویق می کرد، گفت: ما یک خانواده هستیم و بچه هایی که بازی کردند، همگی مانند برادران من هستند. حس می کردم درون زمین بودم بر همین اساس  وظیفه من بود که از روی نیمکت به آنها روحیه بدهم. بچه ها نیز با انگیزه و با تجربه در این دیدار جانانه و با غیرت تلاش کردند و من نیز از غیرت بچه ها با انگیزه ای که می گرفتم، آنها را تشویق می کردم.
وی در ادامه درباره اینکه چه شناختی از تیم پاراگوئه دارید گفت: بچه های ما با تجربه و میدان دیده هستند. ما مقابل مربی این تیم نیز در چند سال گذشته که بازیکن بود، بازی کرده ایم. تیمی است که بازی را به حاشیه می برد و چند بازی که از آنها دیده ایم به دنبال بازی خوبی نیست و بازی حریف را خراب کنند. کادر فنی آنالیز بازی های پاراگوئه را در دستور کاری خود قرار داده و ما با علم کامل به زمین بازی می رویم تا نتیجه مطلوب را کسب کنیم. هدف ما این است که در جمع ۴ تیم برتر دنیا و همچنین فینالیست شویم. 
وی در پایان گفت: زمانی که تیمی مانند ایتالیا و برزیل حذف می شود، این نشان میدهد که تیم ها کار کردند و اکنون هیچ تیمی حریف آسانی نخواهد بود.کار بسیار سختی داریم و  با دعای خیر مردم و تلاشی که بچه ها می کنند، امیدواریم  فینالیست شده و یا جزء ۴ تیم نهایی باشیم. از تمامی بزرگان و پیشکسوتان فوتسال که ما را حمایت می کنند و همچنین مردم عزیز و خانواده هایمان که از دعای خیرشان ما را بی نصیب نمی کنند،  تشکر می کنم.

 

پاسخی بگذارید