تاریخ: ۱۶:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

تور دوچرخه سواری غرب مازندران همزمان با هفته  گرامیداشت دفاع مقدس در محمود آباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از غرب استان ؛به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت دوچرخه سواری محمودآباد و به مناسبت هفته دفاع مقدس, یک دوره مسابقه دوچرخه سواری غرب استان امروز با حضور ۴۰ دوچرخه سوار برگزار […]

5 8

تور دوچرخه سواری غرب مازندران همزمان با هفته  گرامیداشت دفاع مقدس در محمود آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از غرب استان ؛به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت دوچرخه سواری محمودآباد و به مناسبت هفته دفاع مقدس, یک دوره مسابقه دوچرخه سواری غرب استان امروز با حضور ۴۰ دوچرخه سوار برگزار شد.
محمد حسین نعمت پور, رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان محمودآباد در این باره به تسنیم گفت: به منظور ترویج فرهنگ ورزش به عنوان رمز سلامتی و با هدف دعوت از عموم شهروندان جهت گسترش علاقه مندی به رشته دوچرخه سواری این مسابقه به اجرا درآمد.
وی افزود: ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقه مسافت سه کیلومتری حد فاصل یادمان شهدای گمنام غواصل محمود آباد تا میدان سردار کاظمی را رکاب زدند.
نعمت پور خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات دوچرخه سوارانی از شهرهای آمل، بابل و بابلسر شرکت کرده که در پایان به ۵ نفر اول تا پنجم جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
وی بیان کرد: با توجه به ضرورت توسعه فرهنگ دوچرخه سواری به منظور کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست و ایجاد شور و نشاط در جامعه به ۱۰ نفر از پیشکسوتان دوچرخه سوار شهرستان محمود آباد که در این مسابقه حضور داشتند هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.

پاسخی بگذارید