تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی تنیس روی میز جوانان کشورمان در رده بندی جهان ۱۱ پله صعود کرد. به گزارش مازند اسپرت؛و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، فدراسیون جهانی تنیس روی میز ( ITTF ) که ماه گذشته رده بندی تیم های ملی جهان را منتشر نکرده بود در ماه سپتامبر این رده بندی […]

خبرگزاری فارس: جایگاه تاریخی تیم ملی بزرگسالان و صعود 11 پله‌ای جوانان

تیم ملی تنیس روی میز جوانان کشورمان در رده بندی جهان ۱۱ پله صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، فدراسیون جهانی تنیس روی میز ( ITTF ) که ماه گذشته رده بندی تیم های ملی جهان را منتشر نکرده بود در ماه سپتامبر این رده بندی را منتشر کرد و به جزء تیم بزرگسالان بانوان ایران، بقیه تیم‌های کشورمان صعود کردند.

در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ تیم مردان کشورمان برای نخستین بار در رنکینگ تیمی کشورها از سال ۲۰۰۳ که توسط فدراسیون جهانی راه اندازی شده است در جایگاه ۲۸ قرار گرفته است. ایران در رده بندی قبلی در مکان ۲۹ قرار داشت.    

در بخش زنان، تیم ملی ایران بدون تغییر در مکان ۴۶ جهان ایستاد.

در بخش تیم‌های ملی جوانان ، تیم پسران ایران با ۱۱ پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان ۳۸ قرار گرفت و در بخش دختران نیز تیم ایران با دو پله صعود در مکان ۵۵ دنیا ایستاد .

در رنکینگ تیمی جهان از ابتدای سال ۲۰۱۶ تاکنون بجزء تیم جوانان دختر، بقیه تیم ها صعود چشمگیر داشتند که جدول زیر رتبه اول سال ۲۰۱۶ و رنکینگ جدید تیمی جهان را نشان می‌دهد.

صعود در رنکینگ‌های انفرادی و تیمی علاوه بر تلاش و ارتقای فنی بازیکنان، مستلزم برنامه ریزی دقیق و فنی در راستای انتخاب و حضور در میادین خاص و متفاوتی است که منجر به اخذ امتیازات لازم می‌شود.

 رنکینگ‌های تیمی و انفرادی از آن نظر حائز اهمیت است که سید گذاری کلیه مسابقات بین المللی، قاره‌ای و جهانی و از جمله المپیک‌ها بر مبنای رنکینگ صورت می‌پذیرد. رنکینگ تیمی جهان بر اساس امتیازات سه بازیکن نخست هر کشور محاسبه می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید