تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال وستهام یونایتد آنقدر نگران وضعیت شاگردانش بوده که نامگذاری دخترش را به تاخیر انداخته است. به گزارش مازند اسپرت؛ اسلوان بیلیچ اکنون در بحرانی سخت گرفتار شده است. مربی کروات در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نتوانسته  امتیاز زیادی بگیرد. به همین خاطر با قرارگرفتن در رده هجدهم در جمع تیم‌های قعرنشین و نامزد […]

 

خبرگزاری فارس: بیلیچ:فوتبال باعث شده برای دختر کوچکم اسم انتخاب نکنم

سرمربی تیم فوتبال وستهام یونایتد آنقدر نگران وضعیت شاگردانش بوده که نامگذاری دخترش را به تاخیر انداخته است.

به گزارش مازند اسپرت؛ اسلوان بیلیچ اکنون در بحرانی سخت گرفتار شده است. مربی کروات در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نتوانسته  امتیاز زیادی بگیرد.

به همین خاطر با قرارگرفتن در رده هجدهم در جمع تیم‌های قعرنشین و نامزد سقوط به دسته پایین‌تر است.

به همین خاطر وضعیت حاد تیمش او را از زندگی شخصی نیز دور کرده است. تا جایی که نامی برای نوزاد تازه‌متولد شده‌اش انتخاب نکرده است.

وی اظهار داشت:به دستیارانم گفتم که احساس عجیبی دارم. چون چند روز قبل دختر کوچولوی من چشم به جهان گشود و متولد شد و چون حالا فقط به فوتبال فکر می‌کنم، تا این لحظه برایش اسمی انتخاب نکرده‌ام.

بیلیچ ادامه داد:این کار چیز خوبی نیست. بدیهی است که شیفته دخترم هستم و به خاطرش حتی حاضرم روی زانو تا استرالیا هم بروم. اما اگر از من بپرسید چه نامی برایش انتخاب کرده‌ام، می‌گویم هنوز این کار را نکرده‌ام. فوتبال همین است. باید به کارم برسم.

تیم تحت امر وی فردا (شنبه‌) میزبان ساوت‌همپتون است./فارس

پاسخی بگذارید