تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  جیانی اینفانتینو پس از ارسال گزارش عملکرد سالیانه فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ به فیفا طی نامه ای از مهدی تاج تشکر کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در نامه ارسالی خود به مهدی تاج نوشت: پیش از سفرم به هند، آلمان و کلمبیا؛ […]

 

خبرگزاری فارس: رئیس فیفا از تاج تشکر کرد/ اینفانتینو: منتظر دیدار شما در آینده نزدیک در گوآ هستم

جیانی اینفانتینو پس از ارسال گزارش عملکرد سالیانه فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ به فیفا طی نامه ای از مهدی تاج تشکر کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در نامه ارسالی خود به مهدی تاج نوشت: پیش از سفرم به هند، آلمان و کلمبیا؛ از شما بابت ارسال گزارش عملکرد سالیانه فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ بسیار تشکر و قدردانی می کنم.

وی در ادامه افزود: هیچ شکی ندارم که این گزارش نشان از تحقق کار شما و ادامه روند توسعه ورزش فوتبال در سطح کشور ایران است.

اینفانتینو خاطرنشان کرد: جا دارد تا اینجا صمیمانه برای دستیابی به این دستاورد بزرگ که بخشی از چشم انداز فدراسیون فوتبال ایران است، تبریک بگویم. می دانم که شما توسعه فوتبال را در سطح کشورتان ادامه خواهید داد و مطمئنم که ما در کنار شما قدم به قدم مسیر پیش رویمان را فتح خواهیم کرد. 
رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال در پایان گفت: منتظر دیدار شما در آینده نزدیک در گوآ هستم./فارس

پاسخی بگذارید