تاریخ: ۶:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  ذبیح الله پورشیب کاراته‌کای وزن ۸۴- کیلوگرم تیم ملی کشورمان فردا در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان به مصاف حریفان خود خواهد رفت. به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های کاراته وان آلمان در حالی از امروز به میزبانی شهر هامبورگ آغاز شده است که در این مسابقات بیش از ۱۰۰۰ کاراته کا از کشورهای مختلف حضور پیدا […]

 

خبرگزاری فارس: جدال پورشیب از فردا در تاتامی هامبورگ

ذبیح الله پورشیب کاراته‌کای وزن ۸۴- کیلوگرم تیم ملی کشورمان فردا در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های کاراته وان آلمان در حالی از امروز به میزبانی شهر هامبورگ آغاز شده است که در این مسابقات بیش از ۱۰۰۰ کاراته کا از کشورهای مختلف حضور پیدا کرده‌اند.

در وزن ۸۴- کیلوگرم که ذبیح الله پورشیب تنها نماینده کشورمان به روی تاتامی خواهد رفت که ۱۱۱ کاراته کا در این وزن ثبت نام کرده‌اند که “روتاریو آراگا”ی ژاپنی و “آرکانیا گوگیتای” گرجستانی مهمترین رقبای نماینده کشورمان نیز حضور دارد. این مسابقات به مدت سه روز پیگیری خواهد شد. پورشیب فردا در نخستین دیدار با نماینده اوکراین مبارزه خواهد کرد و در صوورت پیروزی در دور دوم به مصاف نماینده صربستان خواهد رفت.

پورشیب تنها نماینده کشورمان در این مسابقات است که از فردا به مصاف حریفان خود خواهد رفت. شهرام هروی سرمربی تیم ملی نیز در این رقابت‌ها پورشیب را همراهی می‌کند.

تیم ملی کاراته کشورمان به دلیل صادر نشدن روادید فرصت حضور در این مسابقات را از دست دادند اما پورشیب و هروی به دلیل اینکه روادید یک ساله کشور آلمان را داشتند راهی این مسابقات شدند. هروی در این رقابت‌ها فرصت دارد تا حریفان کاراته‌کاهای حاضر در مسابقات جهانی اتریش را آنالیز کند.

تیم ملی کاراته کشورمان از ۴ تا ۹ آبان ماه قرار است در مسابقات جهانی اتریش به مصاف حریفان خود برود/فارس

پاسخی بگذارید