تاریخ: ۶:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اولویت ما برای کار در رده‌های پایه سلامت کار و پیشرفت است و قصد داریم خروجی خوبی برای تیم بزرگسالان داشته باشیم.   به گزارش مازند اسپرت؛مصطفی قنبرپور در گفت وگوییدر خصوص وضعیت تیم‌های پایه پرسپولیس گفت: با توجه به زمان کمی که برای بستن تیم‌های پایه داشتیم اما خوشحالم […]

 

خبرگزاری فارس: خروجی خوبی برای تیم بزرگسالان خواهیم داشت/ برانکو توجه ویژه‌ای به تیم‌های پایه دارد

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اولویت ما برای کار در رده‌های پایه سلامت کار و پیشرفت است و قصد داریم خروجی خوبی برای تیم بزرگسالان داشته باشیم.

 

به گزارش مازند اسپرت؛مصطفی قنبرپور در گفت وگوییدر خصوص وضعیت تیم‌های پایه پرسپولیس گفت: با توجه به زمان کمی که برای بستن تیم‌های پایه داشتیم اما خوشحالم که توانستیم خیلی زود کارها را هماهنگ کنیم آنهم به این دلیل که مربیان با دانشی کنار ما هستند که هدف همه ما در ابتدا سلامت کار و سپس انگیزه برای پیشرفت در همه رده‌هاست. 

وی ادامه داد: تا الان هم به نوعی به هدفمان رسیده‌ایم. با توجه به اینکه هنوز به نیم فصل نرسیده‌ایم اما تیم‌های نوجوانان،‌جوانان و امید ما جزو ۴ تیم اول جدول هستند و با توجه به باقی ماندن بازی‌ها این شانس را دارند که به رتبه‌های بالاتر برسند که این مسئله در چند سال اخیر بی سابقه بوده است چرا که هم ارتقای رتبه زیادی داشتیم و هم اینکه از نظر نیتجه گیری شرایط خوبی را سپری می‌کنیم. 

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: چیزی که برای مدیریت باشگاه و ما مهم است این است که در آکادمی به دنبال پیشرفت باشیم و به همین دلیل در هر جلسه‌ای که با مربیان تیم‌های پایه برگزار می‌کنیم این موضوع را به آنها تاکید می‌کنیم. ما به دنبال این هستیم که همان طور که ورودی به تیم داریم خروجی خوبی هم داشته باشیم به اینصورت که بتوانیم سالی ۵ الی ۸ بازیکن به رده بالاتر بدهیم. البته حتما می‌دانید که بازیکنی مثل حامد طاهرخانی داریم که در رده جوانان و امید بازی می‌کند و خوشبختانه مورد نظر برانکو هم هست. قطعا بازیکنان دیگری هم هستند که بتوانند نظر برانکو را به خود جلب کرده و در تیم بزرگسالان حاضر شوند. البته با توجه به تعطیلی لیگ و با صحبت‌هایی که از قبل با برانکو انجام داده‌ایم قرار است تعامل خوبی بین تیم‌های پایه و بزرگسالان صورت بگیرد و به محض بازگشت برانکو به ایران زمینه برگزاری یکی دو بازی تدارکاتی بین تیم بزرگسالان و تیم‌های رده پایه را فراهم خواهیم کرد تا با این کار برانکو بتواند بازیکنان مستعد را برای حضور در تیم بزرگسالان انتخاب کند. 

قنبرپور تصریح کرد: حتما می‌دانید که بعد از برد خوبی که مقابل سپاهان به دست آوردیم برانکو برای ۴ روز به کرواسی رفت و قطعا بعد از اینکه به ایران بازگردد با توجه به موافقتی که خودش از قبل انجام داده زمینه برگزاری این بازی‌ها را فراهم می‌کنیم چرا که برانکو خودش اهمیت زیادی به تیم‌های پایه می‌دهد و نشان داده که بازیکنان رده پایه برای او چقدر مهم هستند. 

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کنید برای فصل بعد چند بازیکن برای تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان پرسپولیس راه پیدا کنند اظهار داشت: ما فصل قبل هم بازیکنان خوبی در رده‌های پایه داشتیم اما به دلیل دیر شروع کردن کار و به خاطر بلاتکلیفی خیلی از این بازیکنان جذب باشگاه‌های دیگر شدند اما مطمئن باشید در همین زمان کوتاهی که کار کردیم بازیکنان خوبی خواهیم داشت که بتوانند به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند./فارس

پاسخی بگذارید