تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
نام نویسنده: sobhan

تیم گلستان قهرمان مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور نونهالان پسر کشور شد. به گزارش مازند اسپرت ؛دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور بدمینتون پسران رده سنی نونهالان که در سالن اختصاصی شهرستان ساری جریان دارد با شناخت بدمینتون بازان راه یافته به مرحله نهایی ادامه یافت. در قسمت یکنفره محمد زرچی از خراسان رضوی، امیر حسین […]

52255222تیم گلستان قهرمان مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور نونهالان پسر کشور شد.

به گزارش مازند اسپرت ؛دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور بدمینتون پسران رده سنی نونهالان که در سالن اختصاصی شهرستان ساری جریان دارد با شناخت بدمینتون بازان راه یافته به مرحله نهایی ادامه یافت.

در قسمت یکنفره محمد زرچی از خراسان رضوی، امیر حسین حسینی از زنجان با پیروزی برابر حریفان خود به فینال راه یافتند.

محمد پارسا الوندی از کرمانشاه و سعید فضایلی از یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره نیز تیم های دونفره فرهان جاویدی و محمود رضا میتا از فارس ،امیر رجبلو و مبین قلعه قافی از گلستان با پیروزی برابر حریفان خود به فینال راه یافتند.

معین خاکی و امیر علی موسوی از قم و آرین حسین پور و یزداد رییس زاده از مازندران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

مسابقات قهرمانی کشور بدمینتون رده سنی نونهالان پسر با شرکت بدمینتون بازان در قسمت یکنفره و دونفره از ۲۶ استان کشور در شهرستان ساری برگزار شد که در پایان این مسابقات تیم گلستان با ۴۱۵ امتیاز قهرمان این رقابت ها شد و مازندران هم برای اولین بار در کشور به افتخار بزرگی دست پیدا کرد و برنزی شد .

در این رقابت ها تیم مازندران تیم منتخب زنجان مهد بدمینتون ایران را شکست داد و در رشته دونفره مسابقات قهرمانی نونهالان کشور ،بدمینتون مازندران برای اول بار درطول تاریخ این رشته برنزی شد .

 کسب نخستین مقام کشوری تیم بدمینتون مازندران در رده نونهالان

به گزارش مازند اسپرت و به نقل ازخبرنگار ایرنا ، در دیدار رده بندی این مسابقات که پیش از ظهر جمعه در آکادمی بدمینتون مازندران در سالن ورزشی حجاب ساری برگزار شد، تیم مازندران با ترکیب ‘ آرین حسن پور’ و ‘ یزدان رئیس زاده ‘ بدمینتون بازان آملی خود با نتیجه سه بر یک تیم مدعی قم را با ترکیب ‘ معین خاکی’ و ‘ امیرعلی موسوی’ شکست داد و نخستین بار در رده نونهالان در تاریخ بدمینتون مازندران به مقام سومی دست یافت.
آخرین مقام قهرمانی کشوری و تیمی بدمینتون مازندران ۱۶ سال پیش در رده جوانان به دست آمده بود.
**بدمینتون باز مشهدی قهرمان انفرادی کشوری
در دیدار نهایی مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور رده سنی هشت تا ۱۲سال ‘ محمد زرچی’ از خراسان رضوی با پیروزی سه بر یک برابر ‘ امیرحسین رضوی ‘ از زنجان قهرمان شد.
بدمینتون باز خراسانی در این رقابت برتر در سه ست متوالی و با امتیازهای ( ۱۱بر۶) ، ( ۱۱ بر ۸ ) و ( ۱۱ بر ۶) حریف مدعی خود را شکست داد و برسکوی قهرمانی سی امین دوره این مسابقات تکیه زد.
همچنین در بخش انفرادی این مسابقات ‘ سعید فضائلی’ از یزد و ‘ محمدپارسا الوندی’ از کرمانشاه به طور مشترک سوم شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سی امین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور رده سنی ۸تا۱۲سال گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران و هفته دفاع مقدس از روز پنجشنبه در آکادمی بدمینتون ساری آغاز شد.
۱۵۰بدمینتون باز از ۲۶ استان کشور در این مسابقات که حکم انتخابی تیم ملی نیز محسوب میشود، شرکت کردند.

photo 2016 09 23 19 47 31

 

پاسخی بگذارید