تاریخ: ۱۳:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

کمیته انضباطی در خصوص دیدار پدیده کاسپین ساری و ملوان بندرگز از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی، آرای انضباطی خود را صادر کرد. به گزارش مازنداسپرت؛ دیدار دو تیم پدیده کاسپین ساری و ملوان بندرگز از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی روز ۱۱ شهریور ۹۵ برگزار شد که در این بازی […]

3366کمیته انضباطی در خصوص دیدار پدیده کاسپین ساری و ملوان بندرگز از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی، آرای انضباطی خود را صادر کرد.

به گزارش مازنداسپرت؛ دیدار دو تیم پدیده کاسپین ساری و ملوان بندرگز از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی روز ۱۱ شهریور ۹۵ برگزار شد که در این بازی احمد تقصیری به عنوان مسئول تدارکات تیم پدیده کاسپین ساری به دلیل اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراج وی شده بود، مورد تذکر کمیته انضباطی قرار گرفت.

همچنین مهدی کیانیان مربی تیم ملوان بندرگز به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراج وی شده بود، به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تیم پدیده کاسپین ساری نیز به دلیل توهین تماشاگران به داوران و هجوم به سمت رختکن داوران به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی است.

پاسخی بگذارید