تاریخ: ۱۲:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مربی سازنده کشتی جویبار حسین نقیبی به‌عنوان یکی از اعضای کمیته فنی رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور انتخاب شد.   به گزارش مازنداسپرت، رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان قهرمانی کشور در سه گروه الف، ب و ج برگزار می‌شود که در بین اعضای کمیته فنی این رقابت‌ها، نام یک مربی جویباری نیز به چشم می‌خورد […]

31243مربی سازنده کشتی جویبار حسین نقیبی به‌عنوان یکی از اعضای کمیته فنی رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور انتخاب شد.

 

به گزارش مازنداسپرت، رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان قهرمانی کشور در سه گروه الف، ب و ج برگزار می‌شود که در بین اعضای کمیته فنی این رقابت‌ها، نام یک مربی جویباری نیز به چشم می‌خورد .

حاج حسین نقیبی که در سال‌های اخیر همواره شاگردانش در رده‌های سنی مختلف تیم‌های ملی کشتی آزاد خوش درخشیدند ، در کنار مربیانی همچون غلامرضا محمدی و محمد طلایی (سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد بزرگ‌سالان) به‌عنوان عضو کمیته فنی این رقابت‌ها انتخاب شد .

اما مسئولین فدراسیون کشتی باید بدانند، مربی که شاگردش با دو مدال المپیک به پرافتخارترین سنگین‌وزن کشتی آزاد ایران تبدیل می شود ، جایگاهش خیلی بالاتر از این است. مربی که در سال‌های اخیر در تمام رده‌های سنی تیم‌های ملی، حداقل دو کشتی‌گیر دارد و دو سال پیاپی به‌عنوان برترین مربی سازنده کشور برگزیده می‌شود، کم‌ترین حقش حضور در کادر تیم‌های ملی و اعزام به تورنمنت‌های مختلف ازجمله مسابقات جهانی و المپیک است اما با تمام این بی مهری‌ها حاج حسین دوست‌داشتنی کشتی ایران و شهرستان جویبار، بدون هیچ حاشیه و چشم‌داشتی و حتی دریافت کمترین دستمزد، تمام‌وقتش را در سالن کشتی می‌گذراند تا بتواند همچنان استعدادهای بی‌شمار کشتی در جویبار را به ثمر بنشاند .

اسامی اعضای کمیته‌های فنی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد بزرگ‌سالان: (اواسط آبان ماه)
گروه الف: مجید ترکان، علی بیات، حسین نقیبی
گروه ب: محمد طلایی، غلامرضا محمدی، رسول دهقان نژاد
گروه ج: امیر توکلیان، حسین کریمی، علی شکری پور

کشتی آزاد جوانان: (اوایل مهرماه)
گروه الف: محمد طلایی، فرزاد غیبی، حسین کریمی
گروه ب: ارسلان پیروز، امیر توکلیان، اصغر بذری
گروه ج: تورج ظفری، عباس حاج کناری، تورج کفایی

کشتی آزاد نوجوانان: (اوایل آذرماه)
گروه الف: سید جعفر موسوی، سید مراد محمدی، حمیدرضا جمشیدی
گروه ب: رسول دهقان نژاد، نادر رحمتی، امیرعباس مرادی
گروه ج: مصطفی علیزاده، حسن طهماسبی، فرامرز بوداغی

پاسخی بگذارید