تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

  رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین می‌گوید: گزارشاتی به دستش رسیده و آنچه مسلم است اینکه جاده مسابقات دوچرخه‌سواری مناسب نبوده است.   به گزارش مازند اسپرت؛محمود خسروی‌وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره مراسم گرامیداشت بهمن گلبار‌نژاد، اظهار داشت: او از قهرمانان چند ساله و از جانبازان دفاع مقدس بود به خاطر اتفاقی که برایش […]

 

خبرگزاری فارس: خسروی‌وفا: جاده مسابقات دوچرخه‌سواری مناسب نبود/ الان نمی‌توان درباره تسهیلات صحبت کرد

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین می‌گوید: گزارشاتی به دستش رسیده و آنچه مسلم است اینکه جاده مسابقات دوچرخه‌سواری مناسب نبوده است.

 

به گزارش مازند اسپرت؛محمود خسروی‌وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره مراسم گرامیداشت بهمن گلبار‌نژاد، اظهار داشت: او از قهرمانان چند ساله و از جانبازان دفاع مقدس بود به خاطر اتفاقی که برایش رخ داد، بررسی مقدماتی انجام شده، روز گذشته به ما گزارشی رسید و قرار است در چند روز دیگر هم گزارشاتی با جزئیات بیشتر به ما ارسال شود. مسیری که او رفته ورزشکاران بزرگ دنیا آن را طی کرده‌اند از جمله قادر میزبانی اما آنچه مسلم بوده اینکه جاده مناسب نبوده است.

وی افزود: گلبارنژاد یکبار جانباز شد و بعد با اتفاقی که برایش رخ داد، باز هم برای کشورش تأثیرگذار بود همانطور که دیدید در اختتامیه پارالمپیک یک دقیقه سکوت برگزار شد. ما به او افتخار می‌کنیم.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره تسهیلاتی که برای گلبارنژاد در نظر گرفته شده، عنوان کرد: باید با فدراسیون دوچرخه‌سواری هماهنگ کنیم و ببینیم کجا جای رسیدگی دارد. الان نمی‌توان در این مورد صحبت کرد. با فدراسیون پزشکی هم هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است./فارس

پاسخی بگذارید