تاریخ: ۱۰:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

  رئیس فدراسیون فوتبال، گفت: با آغاز هفته هشتم مسابقات لیگ برتر در فصل جاری، داوران در مسابقات لیگ برتر با سیستم ارتباط رادیویی داوران قضاوت خواهند کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در مورد استفاده داوران از وسایل ارتباطی برای قضاوت مسابقات، گفت: سیستم‌های ارتباط رادیویی […]

 

خبرگزاری فارس: تاج: داوران از هفته هشتم از سیستم رادیویی استفاده می‌کنند

رئیس فدراسیون فوتبال، گفت: با آغاز هفته هشتم مسابقات لیگ برتر در فصل جاری، داوران در مسابقات لیگ برتر با سیستم ارتباط رادیویی داوران قضاوت خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در مورد استفاده داوران از وسایل ارتباطی برای قضاوت مسابقات، گفت: سیستم‌های ارتباط رادیویی داوران خریداری شده و از هفته آتی مسابقات لیگ برتر داوران مجهز به این سیستم در لیگ حاضر شده و قضاوت می‌کنند.

وی در ادامه، تأکید کرد: سیستم های ارتباط رادیویی داوران خریداری شده از بهترین نوع بین المللی است که در بازار وجود دارد و البته چند سیستم اضافه نیز برای رزرو خریداری شده تا در صورت نیاز از آنها استفاده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: این اتفاقی است که می بایست پیش از این انجام می شد که در حال حاضر این اتفاق در فدراسیون فوتبال افتاد و داوران از هفته آتی لیگ برتر می توانند از این سیستم استفاده کرده و دیدارها را قضاوت کنند. 

تاج در مورد پیروزی تیم ملی فوتسال مقابل برزیل خاطرنشان کرد: اعضای تیم ملی شامل بازیکنان و کادر فنی بسیار غیرتمند و با نشان دادن قدرت فوتسال ایران اتفاقی تاریخی را رقم زدند که موجب مباهات و افتخار همه ما ایرانیان است. 
وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در مسابقات پیش روی این تیم در مراحل بالاتر گفت: امیدوارم همچون گذشته فوتسالیست های ایران بتوانند با نشان دادن عملکردی مثبت دل مردم ایران را شاد کنند. 
رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: همان طور که پیش از مسابقات جدول پاداش ملی پوشان مصوب و ارائه شده بود، پاداش آنها مطابق با جدول پرداخت خواهد شد. البته لازم به توضیح است که پاداش دو مسابقه اول مطابق جدول در کلمبیا پرداخت شده و چنانچه تیم به مراحل بالاتر نیز صعود کند، همه پاداش ها پرداخت می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که فوتسالیست های ایران بتوانند به فینال این مسابقات راه یابند، علاوه بر پاداش مصوب و مطابق با تصمیم هیأت رئیسه، پاداش جدید نیز به آنها اختصاص داده خواهد شد. 

/فارس

پاسخی بگذارید