تاریخ: ۱۰:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
نام نویسنده: sobhan

  بازیکن تیم ملی فوتسال کشور گفت: با پیروزی برابر برزیل در مسابقات جام جهانی تاریخ ساز شدیم.   به گزارش مازند اسپرت؛ حمید احمدی صبح امروز در گفت‌و‌گو یی اظهار داشت: شاید حکمت خدا این بود که در بازی برابر آذربایجان با وجود برتری به تساوی رسیده و به عنوان تیم سوم جدول صعود کنیم […]

 

خبرگزاری فارس: احمدی: توانایی قهرمانی در جام جهانی را داریم

بازیکن تیم ملی فوتسال کشور گفت: با پیروزی برابر برزیل در مسابقات جام جهانی تاریخ ساز شدیم.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ حمید احمدی صبح امروز در گفت‌و‌گو یی اظهار داشت: شاید حکمت خدا این بود که در بازی برابر آذربایجان با وجود برتری به تساوی رسیده و به عنوان تیم سوم جدول صعود کنیم و برابر برزیل یک نتیجه باور نکردنی دست یابیم.

وی گفت: با توجه به نتایج تیم در دور مقدماتی کمتر کسی روی تیم ما در بازی برابر برزیل حساب می‌کرد، اما خدا را شاکریم که در این بازی توانستیم یک شگفتی بزرگ خلق کرده و قهرمان پنج دوره رقابت های جام جهانی را شکست داده و به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کنیم.

احمدی تاکید کرد: این اولین پیروزی فوتسال ایران برابر برزیل در ۲۵ سال فعالیت فوتسال ایران در رقابت‌های رسمی است و از این بابت بسیار خوشحال هستم که در این پیروزی نقشی داشته و کاری که تیم ما امروز کرد دقیقا با حماسه ملبورن و بازی ایران با استرالیا برابر است.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز تصریح کرد: بازی با برزیل به اتمام رسید و از امروز به پاراگوئه فکر می کنیم و باید روی پیروزی برابر این تیم و صعود به چهار تیم برتر مسابقات تمرکز کنیم و انشااله گام به گام به سوی موفقیت حرکت کرده و باید عنوان کنم با پیروزی برابر برزیل قهرمانی دور از دسترس تیم ایران نیست و و منبعد تمامی حریفان از بازی مقابل ایران واهمه خواهند داشت.

تیم فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال بامداد امروز با برتری برابر برزیل در ضربات پنالتی پرافتخارترین تیم این رقابت ها را مغلوب کرده و به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.

تیم ایران بامداد یکشنبه به مصاف تیم پاراگوئه خواهد رفت./فارس

پاسخی بگذارید