تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

تیمهای استقلال و ذوب آهن از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند به گزارش مازنداسپرت ؛ استقلال در دیداری سخت موفق شد نخستین پیروزی خود در فصل جدید را پس از ۷ هفته به دست بیاورد. شاگردان منصوریان در جدالی نفس گیر مقابل ذوب آهن موفق شدند نخستین ۳ امتیاز فصل را […]

استقلال-2-ذوب-آهن-یک-شاگردان-منصوریان-بالاخره-بُردند

تیمهای استقلال و ذوب آهن از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند

به گزارش مازنداسپرت ؛ استقلال در دیداری سخت موفق شد نخستین پیروزی خود در فصل جدید را پس از ۷ هفته به دست بیاورد. شاگردان منصوریان در جدالی نفس گیر مقابل ذوب آهن موفق شدند نخستین ۳ امتیاز فصل را از آن خود کنند.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری(۹۰- لئوناردو پادوانی)، علی قربانی(۷۵- فرشید باقری) و کاوه رضایی(۸۶- جابر انصاری)

ترکیب ذوب آهن: حمید عرفانی، محمد نژادمهدی(۷۸- دانیال اسماعیلی فر)، سعید محمدزاده، سیدمحمد حسینی، محمدمهدی‌پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، علی حمام، مهرداد قنبری، بنگستون(۷۳- یاسر فیضی) و محمد ستاری(۵۹- محمدرضا عباسی).

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه  ۸: روی نفوذ ذوبی ها از جناح چپ و ارسال به پشت دفاع استقلال در محوطه جریمه، حسینی می رفت تا با ضربه سر دروازه استقلال را تهدید کند که توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه ۲۴: روی کار انفرادی حسینی از جناح راست ذوب آهن، دفاع استقلال به هم ریخت و او با چند حرکت سر توپ، میرفت تا دروازه استقلال را باز کند که توپ این بازیکن پس از برخورد به دفاع راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۶: روی ارسال کوتاه حیدری، بختیار رحمانی با پرش به موقع سرزنی کرد که توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷: روی حرکت انفرادی بنگستون و اشتباه مدافع استقلال و همینطور خروج رحمتی و مشت اشتباه او می رفت تا دروازه استقلال باز شود که دفاع استقلال توپ را جمع کرد و به اوت زد.

(گل اول استقلال) دقیقه ۴۲: روی خطای مدافعان ذوب آهن بر روی بختیار رحمانی داور اعلام خطای پنالتی کرد که امید ابراهیمی پشت توپ ایستاد و این ضربه را تبدیل به گل کرد.که این خطا به اکثر کارشناسان  خطا نبود

دقایق حساس نیمه دوم:

( گل دوم استقلال) دقیقه ۵۰: روی ارسال غفوری و ضربه سر علی قربانی، استقلال موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند.

دقیقه ۵۶: ارسال بازیکن ذوب آهن از جناح چپ میرفت تا بازیکنان این تیم را در شلوغی محوطه جریمه استقلال صاحبه فرصت کند که توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 دقیقه ۶۵: ارسال بازیکن ذوب آهن روی ضربه آزادی که نصیب این تیم شده بود با ضربه سر نژادمهدی همراه بود که رحمتی توپ را از زیر طاق دروازه اش راهی کرنر کرد.

(گل اول ذوب آهن) دقیقه ۶۶: روی نفوذ ذوبی ها از جناح راست، مهدی رحمتی ضربه سر بنگستون را برگشت داد اما توپ در بازگشت توسط مرتضی تبریزی به گل اول ذوب آهن تبدیل شد.

دقیقه ۷۰: روی ضربه ایستگاهی حیدری، فرشید اسماعیلی اقدام به سرزنی کرد اما ضربه او با اختلاف کم از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: روی پاس عمقی از جناح چپ استقلال، علی قربانی در موقعیت ایده آل گلزنی قرار گرفت اما ضربه سر او را گلر ذوب آهن برگشت داد.

دقیقه ۸۳: روی ارسال در عمق برای کاوه رضایی او در موقعیت تک به تک با گلر ذوب آهن قرار گرفت اما بر هم خوردن تعادل او در حالی که مدافع ذوب آهن می رفت تا روی پای او تکل بزند این فرصت را از استقلال گرفت.

دقیقه ۸۵: سانتر ارسالی از جناح چپ برای کاوه رضایی در حالی که می توانست با ضربه سر دروازه ذوب آهن را باز کند با ضربه عجیب رضایی راهی اوت شد.

دقیقه ۹۰: روی حمله ذوبی ها، می رفت تا دروازه استقلال باز شود که رحمتی با شیرجه به موقع توپ را راهی کرنر کرد.

پاسخی بگذارید