تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: برای بازی فردا بازیکن مصدوم و محروم نداریم و با تمام توان به مصاف تیم خوزستانی می‌رویم. به گزارش مازند اسپرت؛ فراز کمالوند در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص بازی عنوان کرد: ما به هر صورت […]

خبرگزاری فارس: کمالوند: از طرف مدیریت تحت فشار نیستم/ گسترش فولاد به دنبال اولین برد است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: برای بازی فردا بازیکن مصدوم و محروم نداریم و با تمام توان به مصاف تیم خوزستانی می‌رویم.

به گزارش مازند اسپرت؛ فراز کمالوند در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص بازی عنوان کرد: ما به هر صورت در ۶ بازی گذشته علیرغم بازی‌های باکیفیت متاسفانه نتوانستیم پیروزی کسب کنیم. انشاالله خداوند در بازی فردا به تیم گسترش فولاد تبریز کمک کند تا بتوانیم اولین پیروزی را در لیگ شانزدهم کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما خوشبختانه برای دیدار فردا بازیکن مصدوم و محروم نداریم و با تمام توان به مصاف تیم خوزستانی می‌رویم.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز ادامه داد: خوشبختانه هوای تبریز بسیار مطلوب است و به نظر بنده در یک هوای بسیار عالی و خنک به مصاف تیم فولاد خوزستان می‌رویم که مشکل چندانی نداریم و شرایط خوبی را برای هر دو تیم آماده می‌کند.

فراز کمالوند در خصوص مهاجم برزیلی‌اش خاطرنشان کرد: از شیمبا بسیار راضی هستم و ولی فقط ۵ روز مانده به مسابقات لیگ برتر به جمع تیم ما اضافه شد اما هماهنگی چندانی هم با بازیکنان تیم نداشته است اما رفته رفته خیلی بهتر می‌شود و موتور گلزنی لوسیانو هم روشن می‌شود.

وی گفت: همه مشکلات تیم گسترش فولاد تبریز کم کم بهتر خواهد شد و بدون شک این تیم منتظر اولین بردش در لیگ شانزدهم است.

سرمربی تیم تبریزی در ارتباط با برخی حاشیه‌سازی‌ها برای این تیم تصریح کرد: برخی از دوستان ضایعه تفکری دارند و سعی در این دارند تا به تیم گسترش فولاد ضربه بزنند اما من با صراحت اعلام می‌کنم از طرف مجموعه گسترش فولاد تبریز تحت فشار نبوده و کارمان را ادامه می‌دهیم.

وی در پایان در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: تیم فولاد خوزستان هم یک تیم قوی و قدرتمند است و نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی کرده است و تیمی جوان و علی‌الخصوص مربی خوب و با دانشی هم دارد.

پاسخی بگذارید