تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

محسن فروزان که در ابتدای فصل با کلی سر و صدا به تیم دسته اولی خونه به خونه بابل منتقل شد حالا در آستانه جدایی از این تیم است. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال خونه به خونه بابل در ابتدای این فصل محسن فروزان را جذب کرد تا خیالش از بابت دروازه تیم راحت […]

13950625000679 PhotoAمحسن فروزان که در ابتدای فصل با کلی سر و صدا به تیم دسته اولی خونه به خونه بابل منتقل شد حالا در آستانه جدایی از این تیم است.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال خونه به خونه بابل در ابتدای این فصل محسن فروزان را جذب کرد تا خیالش از بابت دروازه تیم راحت باشد اما با گذشت چند هفته علیرضا مرزبان از این بازیکن ابراز نارضایتی کرد و حتی هفته گذشته در گفت‌وگویی، فروزان را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار باشگاه قرار داد. حالا با گذشت چند هفته و پس از اتفاقاتی که در دیدار خونه به خونه بابل و سپیدرود در رشت اتفاق افتاده باشگاه خونه به خونه در تدارک فسخ قرارداد این بازیکن است و حتی طی روزهای اخیر این دروازه‌بان که سابقه حضور در استقلال را هم دارد در تمرینات تیم امید خونه به خونه شرکت کرده است ظاهراً قرار است مرزبان روی نائیجی دروازه‌بان تیمش حساب باز کند و تا پایان فصل از این بازیکن به جای فروزان در ترکیب تیمش بهره ببرد.

پاسخی بگذارید