تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی حساسی با ماشین‌سازی داریم و قبل از رفتن به تعطیلات باید ۳ امتیاز این بازی را بگیریم. به گزارش مازند اسپرت؛علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز، گفت: در ابتدا عید غدیر خم را به همه شیعیان تبریک می‌گویم. امیدوارم که خبرهای ناگوار […]

خبرگزاری فارس: دایی: 3 امتیاز بازی با ماشین‌سازی را می‌خواهیم/ صحبتی برای جذب نوراللهی نداشته‌ایم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی حساسی با ماشین‌سازی داریم و قبل از رفتن به تعطیلات باید ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

به گزارش مازند اسپرت؛علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز، گفت: در ابتدا عید غدیر خم را به همه شیعیان تبریک می‌گویم. امیدوارم که خبرهای ناگوار نشنوید و همیشه عید باشد و فوت داور جوانمان را تسلیت می‌گویم ما فردا بازی حساسی با ماشین‌سازی داریم اما متأسفانه بازی قبل زیاد خوب نبودیم.

وی ادامه داد: ما فردا در زمین خودمان باید بازی می‌کنیم و به دنبال سه امتیاز هستیم. از طرف دیگر تیم ماشین‌سازی تیم خوبی است و مربی آن از دوستان خوب من است. امیدوارم به جز بازی فردا در سایر بازی‌ها موفق باشند. ما فردا سه امتیاز را می‌خواهیم تا با آرامش به تعطیلات برویم.

دایی درباره تعطیلات لیگ برتر که از بعد از هفته هفتم آغاز می‌شود، اظهار داشت: کاری از دست ما ساخته نیست. باید بسازیم و بسوزیم. کار خودمان را انجام دهیم. هرچه بگوییم تأثیر ندارد البته باید از تیم ملی حمایت کرد تا بتوانند موفق باشد چرا که دو بازی حساس دارد و همین دو بازی می‌تواند وضعیت صعود تیم ملی به جام جهانی را مشخص کند.

سرمربی نفت تهران، در خصوص شایعه پیوستن احمد نوراللهی به این تیم، افزود: من صحبتی با او نکردم و تقریباً می‌توان گفت که او هم صحبتی با ما نداشته است اما ما در تعطیلات لیگ چند بازیکن خارجی را تست خواهیم کرد چرا که باید حتما بازیکن بگیریم. ما در حال حاضر به زحمت ۱۸ نفر می‌شویم و سر بازی‌ها می‌آییم اما سعی می‌کنیم با گرفتن بازیکنان خوب تیممان را تقویت کنیم. البته اگر پرسپولیس نوراللهی را آزاد بگذارد خود من دوست دارم او را جذب کنم اما صحبتی در این خصوص انجام نشده است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ، در مورد اینکه در تقدیر مربیگری او این است که باید با مشکلات مالی در تیم‌هایی که کار می‌کند روبه‌رو شود، اظهار داشت: به هر حال فوتبال ما این است و به جز چند تیم که مربیانش با آرامش کار می‌کنند اکثر تیم‌ها مشکلات مالی دارند. شاید بتوانم بگویم ۵۰ درصد تیم‌ها دچار مشکل هستند اما قسمت من هم این بوده که این طور کار کنم.

پاسخی بگذارید