تاریخ: ۱۹:۴۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با فرمانده یگان ویژه دچار درگیری لفظی شد و فرمانده یگان ویژه اعلام کرد اگر به کارش ادامه دهد دستور می‌دهد او را ببرند به گزارش مازنداسپرت ؛  پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند و در این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل […]

درگیری-شدید-سرمربی-تراکتورسازی-با-یک-سربازقلعهنویی-تهدید-به-بازداشت-شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با فرمانده یگان ویژه دچار درگیری لفظی شد و فرمانده یگان ویژه اعلام کرد اگر به کارش ادامه دهد دستور می‌دهد او را ببرند

به گزارش مازنداسپرت ؛  پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند و در این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

*دقایقی پس از پایان بازی خبر رسید، امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی تبریز با یکی از سربازان حاضر در ورزشگاه به شدت دچار درگیری شد. وقتی مسئولان امر به سراغ قلعه‌نویی رفتند تا چرایی ماجرا را جویا شوند، سرمربی تراکتورسازی ماجرا را به طور کامل توضیح داد آن هم در حالی که دستش خون‌آلود بود. در این لحظه، یکی از مسئولان انتظامی با تهدید قلعه‌نویی به بازداشت، به او گفت حق نداشته با سربازی که برای ایجاد امنیت در ورزشگاه حضور دارد، درگیر شود.

. فرمانده یگان‌ویژه به سرمربی تراکتورسازی اعلام کرد حق توهین به سرباز او را ندارد و اگر یک بار دیگر به سرباز وظیفه او توهین کند با یک اشاره دستور بازداشتش را می‌دهند.

فرمانده یگان ویژه اعلام کرد حق دستور دادن به او را ندارد و نمی‌خواهد بگوید که او باید چه کاری انجام دهد و نباید چون فردی مشهور است هر کاری دلش خواست انجام دهد. در ادامه قلعه‌نویی با وساطت ناظر مسابقه با مسئول یگان ویژه در ورزشگاه آشتی کردند تا این قائله ختم بخیر شود.

* سرپرست باشگاه تراکتورسازی وقتی قلعه‌نویی و فرمانده یگان ویژه بین آنها درگیری به وجود آمد در حال وساطت بود.

* رضا تقیون مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در بین زمین فریاد میز‌د و اعلام می کرد او مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی است و نباید او را بیرون بیاندازند.

*درگیری‌ها با وجود گذشت نیم ساعت از مسابقه همچنان ادامه دارد و خبرنگاران بار دیگر با واکنش یگان ویژه روبه‌رو شدند و همین اتفاق عاملی شد تا درگیری بین آنها و لیدرهای باشگاه تراکتورسازی رخ بدهد. کریم باقری و حسین ماهینی به جدا کردن طرفین پرداختند.

پاسخی بگذارید