تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

یک مازندرانی در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ کشور گرجستان دو مدال طلا کسب کرد . به گزارش مازند اسپرت؛مسابقات جهانی پاورلیفتینگ کشور گرجستان در رشته های راو پاورلیفتینگ، پرس سینه، ددلیفت، رپ کرل (جلو بازو قدرتی)، پول اند پوش pull and push (سرشانه قدرتی) و پرس سینه تکرار، با حضور  کشورهای مختلف برگزار گردید .محمد حسن […]

474 19

یک مازندرانی در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ کشور گرجستان دو مدال طلا کسب کرد .

به گزارش مازند اسپرت؛مسابقات جهانی پاورلیفتینگ کشور گرجستان در رشته های راو پاورلیفتینگ، پرس سینه، ددلیفت، رپ کرل (جلو بازو قدرتی)، پول اند پوش pull and push (سرشانه قدرتی) و پرس سینه تکرار، با حضور  کشورهای مختلف برگزار گردید .
محمد حسن دانشور پیشکسوت پاورلیفتینگ کشور از باشگاه استقلال ساری در مسابقات جهانی حضور داشت و باز هم توانست درخشش داشته باشد و باری دیگر نام باشگاه استقلال ساری را بر سر زبان ها بیاندازد .

474 2

474 3

باشگاه استقلال ساری که در طول این چند ساله عنوان های کشوری خوبی را در رشته های مختلف کسب کرده بود با حمایت محمد حسن دانشور پیشکسوت پاورلیفتینگ ، ثمره ی خوبی گرفت و این بار در رشته پاورلیفتینگ و با یک پیشکسوت افتخار آفرینی کرد .

محمد حسن محمدی کیادهی مدیر عامل باشگاه استقلال ساری در استقبال از این پیشکسوت ارزنده اظهار داشت :کسب مدال طلا توسط پیشکسوت باشگاه استقلال ساری باعث افتخار این باشگاست .

وی افزود :در طول این چند ساله صعود های زیادی را داشته ایم اما کسب عنوان در مسابقات جهانی گرجستان توسط این پیشکسوت برای ما خیلی با ارزش بود و است که کسب مدال طلا توسط دانشور میتواند انگیزه ای باشد برای جوانان امروزی که این پیشکسوت باشگاه استقلال ساری را الگوی خود قرار دهند و دست از ورزش نکشند.

محمد حسن دانشور پیشکسوت پاورلیفتینگ کشور و عضو باشگاه استقلال ساری در این استقبال ضمن تشکر از مدیر عامل باشگاه استقلال ساری گفت : ممنونم از مدیریت باشگاه استقلال ساری که در طول این مدت حمایت های زیادی از بنده داشته و با پرداخت هزینه ها و قبول اسپانسری بنده باعث شد تا برای باشگاه استقلال ساری در مسابقات جهانی مدال طلا کسب کنم.

این پیشکسوت قهرمان باشگاه استقلال ساری در ادامه صحبت هایش افزود : امیدوارم جوانان شهر و استان به ورزش روی بیاورند و با حضور حامیان خوبی به مانند محمدی کیادهی با حضور در ورزش راه های موفقیت را طی کنند و از رفتن در مسیر اشتباه خود داری کنند.

حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از افتخار آفرینی پیشکسوت ساروی باشگاه استقلال ساری اظهار داشت : این مدال ها یکی از با ارزش ترین مدال های چند سال اخیر شهر ساری است و ما به داشتن چنین پیشکسوتی افتخار میکنیم .

وی افزود : امیدوارم جوانان آقای دانشور را الگوی خودشان قرار دهند و دست ار ورزش نکشند به مانند جناب دانشور که تا به این سن همچنان بر روی سکوهای قهرمانی قرار میگرد .

474 4

دلیری با تعریف از مدیریت باشگاه استقلال گفت : این باشگاه با مدیریت خوبش در طول این سالها افتخارات زیادی را در رشته های مختلف کسب کرده و جز باشگاه های نمونه استان مازندران است و افتخار میکنیم که این باشگاه منظم در شهر ساری قرار دارد .

به گزارش مازند اسپرت؛در ادامه این استقبال محمد حسن محمدی کیادهی با اهدای هدایایی از پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال ساری که دو مدال طلا در مسابقات جهانی گرجستان کسب کرد تجلیل به عمل آورد.

474 1

474 5

474 6

474 7

474 8

474 10

474 11

474 12

474 13

474 14

474 15

474 16

474 17

474 18

 

پاسخی بگذارید