تاریخ: ۲۰:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
نام نویسنده: sobhan

تمرین امروز تیم فوتبال خونه به خونه مازندران متفاوت تر از روزهای دیگر برگزار شد به گزارش مازنداسپرت ؛  تیم فوتبال خونه به خونه ساعت ۱۸ عصر امروز تمرینات خود را طبق روال روزهای گذشته در زمین ورزشی کردکلا برگزار کرد. در ابتدای تمرین امروز شاهد دویدن و گرم کردن بازیکنان بودیم و سپس زیرنظر […]

IMG 8419تمرین امروز تیم فوتبال خونه به خونه مازندران متفاوت تر از روزهای دیگر برگزار شد

به گزارش مازنداسپرت ؛  تیم فوتبال خونه به خونه ساعت ۱۸ عصر امروز تمرینات خود را طبق روال روزهای گذشته در زمین ورزشی کردکلا برگزار کرد.

در ابتدای تمرین امروز شاهد دویدن و گرم کردن بازیکنان بودیم و سپس زیرنظر فلوریس شاپ، مربی هلندی – پرتقالی تمرینات با تو را زیر نظر گذاشتند.

پس از آن علیرضا مرزبان کارهای تاکتیکی را با بازیکنان تیم مرور کرد و در پایان یک بازی دستگرمی را شاهد بودیم.

و اما حضور علی کریمی، مشاور مالک باشگاه خونه به خونه به همراه قاسم حسن زاده امیری گرمای خاصی به تمرین امروز تیم داد.

کریمی در حالی در تمرین امروز تیمش دیده شد که طی یکی دو ماه اخیر بسیاری از رسانه از قطع همکاری وی با باشگاه خونه به خونه خبر داده بودند ولی اسطوره فوتبال ایران به همراه قاسم حسن زاده امیری در تمرینات امروز خونه به خونه حضور یافت تا نشان داد همچنان همکاری اش با این باشگاه ادامه دارد.

کریمی پس از ورود به زمین تمرین مورد استقبال گرم علیرضا مرزبان قرار گرفت وطرفین همدیگر را در آغوش گرفتند و به خوش و بش پرداختند. سپس برای دقایقی به گفتگو پرداختند.

 با حضور قاسم حسن زاده امیری و علی کریمی در تمرین امروز شور و هیجان خاصی را از سوی هواداران حاضر در زمین ورزشی امیرکلا شاهد بودیم و تشویق مسئولان باشگاه توسط آنها را در پی داشت.

گفتنی است، در پایان تمرین نیز کریمی و حسن زاده امیری، علیرضا مرزبان، مهران نجفی و مهرداد میناوند برای دقایقی در خصوص شرایط تیم با هم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، در پایان تمرین امروز بازیکنان خونه به خونه یکدل و متحد هم قسم شدند با برتری مقابل آلومینیوم اراک ناکامی هفته اخیر را جبران کنند و شادی را به مسئولان باشگاه و هواداران خونه به خونه هدیه دهند.

پاسخی بگذارید