تاریخ: ۳:۵۰ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  پیمان بیابانی،احمد بذری و حسین شهبازی به دیدار فینال اوزان ۶۰ ، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در فرانسه، رسیدند.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از ظهر امروز (به وقت ایران) با برگزاری مسابقات چهار وزن […]

 

خبرگزاری فارس: بیابانی، بذری و شهبازی فینالیست شدند

پیمان بیابانی،احمد بذری و حسین شهبازی به دیدار فینال اوزان ۶۰ ، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در فرانسه، رسیدند.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از ظهر امروز (به وقت ایران) با برگزاری مسابقات چهار وزن نخست، در شهر ماکون فرانسه در حال برگزاری است، که در پایان دور مقدماتی این رقابت ها پیمان بیابانی، احمد بذری و حسین شهبازی  نمایندگان اوزان ۶۰ ، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم کشورمان به دیدار فینال راه یافتند.

در وزن ۵۰ کیلوگرم علیرضا گودرزی دارنده مدال نقره جهان در نخستین مصاف خود مقابل راهول از هند به روی تشک رفت و در حالیکه ۶ بر صفر از حریف پیش بود در پایان با نتیجه ۱۰ بر ۸ بازنده شد و با توجه به شکست حریف هندی مقابل کشتی گیر روس، وی از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند. 

در وزن ۶۰ کیلوگرم پیمان بیابانی دارنده مدال طلای آسیا پس از استراحت در دور نخست مقابل استفان از رومانی ۱۱ بر صفر پیروز شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تمورجان عثمان اوخانوف از ازبکستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بیابانی در این مرحله برای حضور در دیدار فینال به مصاف خژیک چیمبا از روسیه رفت و با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید. حریف وی در دیدار نهایی سلیم کوزان از ترکیه است.

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز احمد بذری پس از استراحت در دور نخست در دومین دور مقابل نیکیتا سوکوف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۴ صاحب برتری شد. وی در دور بعد نیز مقابل الکساندر مور از کانادا با نتیجه ۱۲ بر ۵ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بذری برای حضور در دیدار فینال گئورگی پاسکالوف از مولداوی را ۱۶ بر ۶ شکست داد تا در دیدار پایانی به مصاف مارک جان هال از آمریکا برود.

در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز حسین شهبازی ابتدا راخیموف از ازبکستان را ۱۰ بر صفر برد سپس در مرحله یک هشتم نهایی مقابل ماندیپ از هند ۷ بر صفر پیروز شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رودزیانوک از بلاروس با نتیجه ۱۲ بر صفر به پیروزی رسید. شهبازی برای حضور در دیدار فینال  زائور کوتچیف از روسیه را با نتیجه ۸ بر۳ شکست داد تا در دیدار نهایی به مصاف اریک تیله از آلمان برود.

رقابت های چهار وزن دوم و پایانی فردا(یکشنبه) برگزار می شود./فارس

پاسخی بگذارید