تاریخ: ۳:۴۳ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  نامزد اسلوونیایی پست ریاست اتحادیه فوتبال اروپا گفت: می‌خواهم رابین هود یوفا شوم.   به گزارش مازند اسپرت،آلکساندر سفرین یکی از ۳ نامزد پست ریاست اتحادیه فوتبال اروپا است که نامش جمعه از سوی فیفا تایید شد. این حقوق‌دان ۴۸ ساله اظهارداشت:می‌خواهم برای ریاست یوفا تلاش کنم. تلاش می‌کنم رابین‌هود این سازمان شوم.برای پیشبرد فوتبال […]

 

خبرگزاری فارس: می‌خواهم رابین هود یوفا شوم/اتحادیه فوتبال اروپا نیازمند انقلابی اساسی نیست!

نامزد اسلوونیایی پست ریاست اتحادیه فوتبال اروپا گفت: می‌خواهم رابین هود یوفا شوم.

 

به گزارش مازند اسپرت،آلکساندر سفرین یکی از ۳ نامزد پست ریاست اتحادیه فوتبال اروپا است که نامش جمعه از سوی فیفا تایید شد.

این حقوق‌دان ۴۸ ساله اظهارداشت:می‌خواهم برای ریاست یوفا تلاش کنم. تلاش می‌کنم رابین‌هود این سازمان شوم.برای پیشبرد فوتبال قاره، کلی ایده در سردارم. دریک روز نمی‌توان در مورد همه آنان صحبت کرد. اما یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایم این است که طول دوره ریاست یوفا را کاهش دهم. البته یوفا نیاز به انقلابی اساسی ندارد، اما محتاج تغییرات است.

به اعتقاد سفرین میشل پلاتینی، رئیس محروم شده فرانسوی، در دورانی که ریاست این سازمان را داشت، توانست آن را به طور کلی خوب مدیریت کند. اما خودش می‌خواهد در صورت انتخاب، این سازمان را از تمامی بحران‌ها و حاشیه‌های مالی،‌دور نگه دارد.

قرار است اواسط زمستان سال جاری سفرین در کنار فان پراگ از هلند و ویلار از اسپانیا برسر ریاست یوفا رقابت کند./فارس

پاسخی بگذارید