تاریخ: ۳:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  اردوی آماده سازی نوجوانان کشورمان از روز گذشته با حضور ۳۰ تکواندوکار آغاز شد.   به گزارش مازند اسپرت،یازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان در حالی قرار است آبان ماه سال جاری به میزبانی کشور کانادا برگزار شود که مسولان فدراسیون تکواندو کادر فنی این تیم را معرفی کردند. بر همین اساس وحید عبداللهی […]

 

خبرگزاری فارس: عبداللهی جانشین زوار شد/ کمک مربی، جای سرمربی را گرفت

اردوی آماده سازی نوجوانان کشورمان از روز گذشته با حضور ۳۰ تکواندوکار آغاز شد.

 

به گزارش مازند اسپرت،یازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان در حالی قرار است آبان ماه سال جاری به میزبانی کشور کانادا برگزار شود که مسولان فدراسیون تکواندو کادر فنی این تیم را معرفی کردند.

بر همین اساس وحید عبداللهی به عنوان سرمربی،  علی حاجی پور به همراه امید غلامزاده به عنوان اعضای کادر فنی این تیم انتخاب و معرفی شدند. عبدالهی در دو دوره قبلی رقابت های جهانی به عنوان کمک مربی کنار محمدرضا زوار در کادر فنی تیم نوجوانان فعالیت می کرد.

محمدرضا زوار طی سال های گذشته در کادر فنی نوجوانان کمک  مربی فرجام دانش بود و پس از آنکه به عنوان سرمربی انتخاب شد، وحید عبداللهی را به عنوان دستیار اول خود انتخاب کرد و اکنون در ادامه این چرخه، دستیار زوار نیز به عنوان سرمربی انتخاب شد.

مسابقات نوجوانان جهان ۲۶  تا ۳۰ آبان ماه در کانادا برگزار خواهد شد و اردوی آماده سازی نوجوانان کشورمان برای حضور در این دوره از رقابتها از روز گذشته با حضور ۳۰ تکواندوکار آغاز شد./فارس

پاسخی بگذارید