تاریخ: ۳:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال هفت نفره گفت: برای کسب مدالی خوشرنگ تر از برنز در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت کرده‌ایم.   به گزارش مازند اسپرت، تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران در واپسین روزهای باقیمانده به بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ جایگزین روسیه در این رقابت‌ها شد. ایران در گروه A رقابتها با آمریکا، هلند و […]

 

خبرگزاری فارس: الله‌مانی: مدال مرغوب‌تری می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال هفت نفره گفت: برای کسب مدالی خوشرنگ تر از برنز در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت کرده‌ایم.

 

به گزارش مازند اسپرت، تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران در واپسین روزهای باقیمانده به بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ جایگزین روسیه در این رقابت‌ها شد. ایران در گروه A رقابتها با آمریکا، هلند و آرژانتین همگروه شده است. گروه B نیز متشکل است از تیم های برزیل (میزبان)، اوکراین، ایرلند و انگلستان.

امین الله مانی در خصوص این بازی ها گفت: تیم حال حاضر ما در این دوره از رقابتها آمیزه ای است از بازیکنان پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و بازی های انتخابی قهرمانی جهان دانمارک. ما با این ترکیب امیدواریم که بتوانیم به نتیجه بهتری در این دوره از رقابتهای پارالمپیک دست پیدا کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا دیر مطلع شدن از حضور در این رقابتها بر روند تیم نتیجه منفی نگذاشته، گفت: نه چنین نیست و ما با آمادگی کامل در بازی ها شرکت خواهیم کرد و مدال خوشرنگ تری را هدف گرفته ایم.

پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک از ۱۷ تا ۲۸ شهریورماه در ریودوژانیرو برگزار می شود. کاروان پارالمپیک ایران با نام کاروان فرهنگی ورزشی منا در این رقابتها شرکت می کند./فارس

پاسخی بگذارید