تاریخ: ۳:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  تنها نماینده دوچرخه‌سواری ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: با وجودی که می‌دانم کار دشواری پیش رو دارم با این حال نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهم بست.   به گزارش مازند اسپرت، بهمن گلبارنژاد در پانزدهمین دوره رقابتهای پارالمپیک ریو در بخش جاده و در دو ماده تایم تریل انفرادی […]

 

خبرگزاری فارس: گلبارنژاد: نهایت سعی و تلاشم را برای موفقیت انجام خواهم داد

تنها نماینده دوچرخه‌سواری ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: با وجودی که می‌دانم کار دشواری پیش رو دارم با این حال نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهم بست.

 

به گزارش مازند اسپرت، بهمن گلبارنژاد در پانزدهمین دوره رقابتهای پارالمپیک ریو در بخش جاده و در دو ماده تایم تریل انفرادی و استقامت جاده رکاب خواهد زد.

گلبارنژاد در خصوص این رقابتها گفت: مسابقات من از هفته دوم پارالمپیک شروع می شود و حضور در ریو فرصت خوبی است تا حسابی تمریناتم را پیگیری بکنم و با شرایط اینجا خو بگیرم.

گلبارنژاد برای دومین بار است که در این بازی ها شرکت می کند. وی می خواهد نتایج بهتری نسبت به لندن کسب کند.

دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان ادامه داد: تمام سعی و تلاش خودم را به کار می بندم تا در این دوره از رقابتها به نتیجه بهتری دست پیدا کنم. امیدوارم با تلاش بسیار و دعای خیر مردم بتوانم عملکردم را نسبت به دوره قبل بهبود ببخشم.

پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک از ۱۷ تا ۲۸ شهریورماه در ریودوژانیرو برگزار می شود. کاروان پارالمپیک ایران با نام کاروان فرهنگی ورزشی منا در این رقابت‌ها شرکت می کند./fars

پاسخی بگذارید