تاریخ: ۱۶:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

مسئول و مدیر برگزاری اولین دوره کارگاه کار با دستگاه ویژه بانوان اذعان داشت: مربیان ورزشی برای موفق بودن در کار و حرفه ورزشی خود باید علم به روز داشته باشند. طاهره ابراهیمی پور مسئول امور بانوان و مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در گفتگویی با خبرنگار مازند اسپرت، گفت : با […]

8 1

مسئول و مدیر برگزاری اولین دوره کارگاه کار با دستگاه ویژه بانوان اذعان داشت: مربیان ورزشی برای موفق بودن در کار و حرفه ورزشی خود باید علم به روز داشته باشند.

طاهره ابراهیمی پور مسئول امور بانوان و مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در گفتگویی با خبرنگار مازند اسپرت، گفت : با توجه به روند فعالیت ورزشی مربیان شهرستان رامسر که با عشق و علاقه در باشگاه ها مشغول بکار هستند لازم دانستم در حیطه ورزش بانوان در راستای ارتقا و توسعه علم مربیگری گامی مؤثر بردارم.
ابراهیمی پور ادامه داد: با توجه به اینکه طبق قوانین و مقررات ورزشی داشتن مدرک مربیگری و داوری لازمه اصلی فعالیت هر مربی در باشگاه ها می باشد به همین منظور در شهرستان رامسر نیز این قوانین به طور جدی مورد بررسی و مهم ترین مقوله های حوزه آموزش  قرار می گیرد.
وی افزود: بر اساس نیاز مربیان شهرستان ها لازم دانستم دوره کار با دستگاه های امادگی جسمانی را با مجوز از سوی فدراسیون ورزش های همگانی به میزبانی شهرستان رامسر برگزار نمایم.

مدیر این دوره از کارگاه تخصصی ورزشی  تصریح نمود: مربیان ورزشی شهرستان رامسر در دو بخش بانوان و آقایان از توان بالایی در جهت دانش افزایی در رشته تخصصی خود برخوردارند و اینجانب موظف می باشم در خصوص کسب مجوز از سوی فدارسیون  و استان همکاری و رایزنی های لازم را برای پیشرفت هیئت ها و جامعه ورزشی شهرم داشته باشم.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی خانم صبا صفاری مسئول کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک  هیات ورزش های همگانی استان مازندران و ناظر و نماینده فدراسیون در این دوره از کلاس اظهار داشت:  کارگاه کار با دستگاه بحول قوت الهی با شرکت  33 نفر از مربیان امادگی جسمانی شهرهای استان مازندران  و همجوار به مدت چهار روز با حضور مدرس فدراسیون سرکار خانم سولماز قادرپناه در باشگاه خصوصی مهدی رامسر برگزار گردید.
مسئول کمیته آمادگی جسمانی  و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان مازندران و ناظر و نماینده فدراسیون در این دوره از کارگاه کار با دستگاه به میزبانی شهرستان رامسر اذعان داشت :در  قانون تربیت بدنی  مادر ورزش  رشته های همچون ژیمناستیک ، شنا و دو میدانی می باشد ولی در مقابل با توجه به نیاز و مهم بودن آمادگی بدن ،تمامی رشته ها باید از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند به همین عنوان رشته آمادگی جسمانی بسیار ارزشمند می باشد.

8 2

صبا صفاری فارغ التحصیل مدرسه عالی ورزش تهران اظهار داشت  :کارگاه  کار با دستگاه با محاسبه ۴۰ ساعت به مدت  چهار روز برای علاقمندان و مربیان رشته های آمادگی جسمانی و ایروبیک درجه ۳ زیر نظر هیات استان مازندران برگزار می شود.
صفاری در مصاحبه خود به خبرنگار مازند اسپرت گفت : برای تمدید کارت مربیگری و همچنین ارتقا درجه کارت از ۳ به ۲ باید مربیان ورزشی  کارگاه های آموزشی کار با دستگاه ، علم تمرین و تغذیه ورزشی را بگذرانند و گذراندن این دوره ها الزامی می باشد.
صفاری شهریه و ورودی کارگاه کار با دستگاه را ۱۲۰ هزار تومان اعلام نمود  گفت : برگزاری کارگاه های آموزشی  توسط موسسات و سازمان هایی غیر رسمی و سودجو که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان نمی باشند خلاف مقررات  می باشد و گذراندن دوره های آموزشی در این موسسات هیچ ارزش قانونی در فدراسیون ورزش ما ندارد .photo_2016-09-02_21-15-07.jpg

8 3

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه های آموزشی در استان مازندران با توجه به تقاضا و علاقه مربیان ورزشی که در بروز کردن علم خود نگرش مثبت دارند  بی نهایت در سال برگزار می گردد.
وی  شهرستان رامسر را پایلوت و پایگاه آموزش در غرب استان مازندران اعلام نمود و تاکید نمود: تلاش مسئول برگزاری و مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر خانم ابراهیمی پور در برگزاری اولین دوره کارگاه کار با دستگاه قابل تحسین می باشد نگرش وشخصیت وی درپذیرفتن اطلاعات به روز مربیان و نظم در کار باعث بر آن شد که رضایت ما از میزبانی  رامسر با توجه به امکانات و وقت و زمان مناسب در آموزش اعلام نمائیم و به همین عنوان رامسر را پایگاه آموزش غرب استان معرفی می نمائیم.

 

8 4

مدرس کلاس کارگاه کار با دستگاه ، آمادگی جسمانی و علم تمرین تصریح نمود: سطح آگاهی افراد و مربیان ورزشی  در رشته تخصصی که با آن در ارتباط می باشند باید چیزی فراتر از علم دانستنی خود باشد چرا که سلامت عمومی و تندرستی افراد مسئله ای نیست که بخواهیم به راحتی از آن بگذریم .
سولماز قادر پناه  کارشناسی ارشد  رشته تربیت بدنی افزود: سطح آموزش مربیان در دوره های تخصصی کار با دستگاه باید برای کاهش خطرات بصورت کاربردی تر با به روز کردن اطلاعات از سوی مسئولین و نظارت درست در کار مربیگری مورد توجه قرار گیرد.

قادر پناه  داشتن  وجدان  کاری و تلاش در ارائه آموزش درست را برای مربیان ورزشی گامی به سوی موفقعیت خواند ادامه داد: مربیانی که راحت طلبی را در روند برنامه های تخصصی ورزش خود دارند باید با نظارت هیات و کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک فعالیت ها را طبق قانون پیگیری نمایند تا تلاش و پذیرش علم آموزی جهت بهره مندشدن از حرفه ی ورزشی خود بصورت اصولی مورد توجه قرار گیرد .
وی تاکید نمود: برنامه بدنسازی بعنوان یک کار حرفه ای که  مهم ترین اصل برای ورزشکار حرفه ای محسوب می شود داشتن عضلات قوی با مهارت و خروجی مناسب می باشد  که مربی بدنساز باید اشراف درستی درکار ورزشکار و بازیکن داشته باشد .
وی دوره های بازآموی کارگاه های ورزشی را ۶ یا یکسال عنوان نمود و گفت : پشتکار و تلاش مربیان ورزشی در کارگاه کار با دستگاه خوب می باشد و امیدوارم درارائه  برنامه های بدنسازی خروجی خوبی را بصورت حرفه ای از مربیان  شاهد باشیم .
قادر پناه میزبانی شهرستان رامسر وتلاش  مسئول برگزاری کارگاه کار با دستگاه را خوب دانست و عنوان نمود که پذیرش میزبانی  بسیار سخت می باشد اما درمقابل ارزشی فراتر دارد که باید مورد توجه قرار گیرد .

 

8 5

8 6

 

پاسخی بگذارید