تاریخ: ۱۰:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال سوئیس دلیل تمدید قرارداد با ولفسبورگ با وجود تنزل جایگاه به گلر دوم و همچنین با وجود داشتن چندین پیشنهاد بازی از تیم‌های دیگر را بیان کرد.   به گزارش مازند اسپرت،یکی از اتقاقات عجیب اخیر تیم‌های بوندس‌لیگایی، موضوع بحث انگیز تمدید قرارداد دیگو بناگلیو، گلر اسبق تیم ملی سوئیس […]

 

خبرگزاری فارس: بناگلیو: قبل از تصمیم مربی، با ولفسبورگ قراردادم را تمدید کردم

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال سوئیس دلیل تمدید قرارداد با ولفسبورگ با وجود تنزل جایگاه به گلر دوم و همچنین با وجود داشتن چندین پیشنهاد بازی از تیم‌های دیگر را بیان کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت،یکی از اتقاقات عجیب اخیر تیم‌های بوندس‌لیگایی، موضوع بحث انگیز تمدید قرارداد دیگو بناگلیو، گلر اسبق تیم ملی سوئیس با تیم ولفسبورگ بود.

برای رسانه‌ها و حتی هواداران جای سئوال داشت، چرا گلری همچون او با وجود ‌آنکه در تیم سفید و سبزپوش جایگاه خود را به عنوان مرد شماره یک از دست داده و از چند تیم دیگر پیشنهاد بازی داشته، حاضر شد قراردادش را تا سال ۲۰۱۹ تمدید کند.

دروازه‌بان ۳۲ ساله در گفت‌وگو با روزنامه بیلد اظهارداشت: همیشه گفتم که تصمیم مربی در ارتباط با آینده‌ام سرنوشت‌ساز نیست. در واقع قبل از آنکه مربی تصمیم‌گیری در مورد گلر شماره یک و ۲ بکند، قراردادم تمدید شده بود.

این دروازه‌بان در فصل گذشته موفق شد ۲۱ بازی برای تیمش انجام دهد.اما اکنون قرار است گلر شماره یک کوئن کاستیلس از دروازه‌ تیم مراقبت کند./fars

پاسخی بگذارید