تاریخ: ۱۰:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در اولین دیدار مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی توانست مقابل قطر به پیروزی برسد.   به گزارش مازند اسپرت، شاگردان کارلوس کی‌روش روز گذشته در اولین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل قطر با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. پس از این برد باشگاه هواداران فوتبال ملی […]

 

خبرگزاری فارس: باشگاه هواداران فوتبال ملی پیروزی تیم ملی فوتبال را تبریک گفت

تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در اولین دیدار مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی توانست مقابل قطر به پیروزی برسد.

 

به گزارش مازند اسپرت، شاگردان کارلوس کی‌روش روز گذشته در اولین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل قطر با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. پس از این برد باشگاه هواداران فوتبال ملی این پیروزی را در پیامی تبریک گفت.

«یک بار دیگر به نام ایران شاهد کسب افتخاری دیگر توسط جوانان ایران زمین در میادین بین المللی بودیم . باشگاه هواداران فوتبال ملی با خرسندی به نمایندگی از عموم هواداران تیم ملی، ١٠٨ دقیقه حضور قدرتمندانه و غیرتمندانه بازیکنان تیم ملی وپیروزی ارزشمند مقابل تیم ملی قطر را ارج می نهد و قدردان زحمات بازیکنان، مربیان و کادرفنی تیم ملی ایران است.

بی شک حضور بیش از ٩٠هزار هوادار علاقه مند و متعصب از شهرهای دور و نزدیک این مرز و بوم در ورزشگاه آزادی، مصداق بارز شعار همه ایران حامی تیم ملی ایران است.
باشگاه هواداران ضمن تشکر از تک تک هواداران حاضر در ورزشگاه که تا لحظات پایانی دست از حمایت و تشویق نکشیدند و میلیون ها هواداری که پای گیرنده ها برای موفقیت سربازان خود موج مثبت فرستادند ، از تمامی هواداران که با عضویت در سامانه هواداری تیم ملی (۹۰۹۰) ضمن حمایت از تیم ملی زمینه حضور ملی پوشان در اردو های خارجی ، تامین اتوبوس اختصاصی تیم ملی و حضور رایگان علاقه مندان در ورزشگاه آزادی را فراهم نمودند قدردانی می نماید. امید است با حمایت های همه مردم ایران شاهد تداوم پیروزی های تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی های پیش رو باشیم.»/fars

پاسخی بگذارید