تاریخ: ۲۰:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  کاپیتان تیم ملی کشورمان گفت: از همه اهالی فوتبال و خبرنگاران تشکر می‌کنم که از تیم ملی حمایت کردند چراکه همه ما عضو یک تیم هستیم و هدف ما رفتن به جام جهانی است.   به گزارش مازند اسپرت، آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد برد تیم ملی مقابل تیم ملی قطر […]

 

خبرگزاری فارس: تیموریان: هدف همه ما رفتن به جام جهانی است/ انتظار حضور هواداران در ورزشگاه را داشتیم

کاپیتان تیم ملی کشورمان گفت: از همه اهالی فوتبال و خبرنگاران تشکر می‌کنم که از تیم ملی حمایت کردند چراکه همه ما عضو یک تیم هستیم و هدف ما رفتن به جام جهانی است.

 

به گزارش مازند اسپرت، آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد برد تیم ملی مقابل تیم ملی قطر گفت: خوشحالم که با دست پر از ورزشگاه بیرون رفتیم و از حالا آماده بازی‌های بعدی می‌شویم.

وی درباره داوری این بازی هم ادامه داد: درباره داور نمی‌خواهم صحبت کنم، داور بازی سریلانکایی بود و روی برخی برخوردها که روی عزت‌اللهی و دژاگه که ۵۰-۵۰ انجام شد،‌اشتباه سوت زد، اما  داور جایزالخطاست و به هر حال ۳ امتیاز را گرفتیم.

تیموریان در مورد حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه خاطرنشان کرد: با تدابیری که فدراسیون فوتبال اندیشیده بود این نوید را می‌داد که مردم خونگرم ما به استادیوم بیایند؛ چراکه اولین بازی در راه صعود به جام جهانی بود و امیدوارم تا آخر مسابقات همین‌طور از ما حمایت کنند تا تیم ملی را در جام جهانی ببینیم.

آندو در مورد حمایت بی‌سابقه پیشکسوتان فوتبال از تیم ملی اظهار داشت: به عنوان یکی از کوچک‌ترین بازیکنان تیم ملی از همه عزیزان تشکر می‌کنم، آنها آمدند تا از تیم خودشان حمایت کنند؛ چراکه همه ما یک تیم هستیم. همه ما از شما خبرنگاران گرفته تا ما ملی‌پوشان عضو یک تیم هستیم و هدف ما اهتزاز پرچم ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ است./fars

پاسخی بگذارید