تاریخ: ۱۰:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  تیم فوتبال پرسپولیس تمرین صبح پنجشنبه را به ریکاوری و برنامه تاکتیکی را برای بعدازظهر در نظر گرفت.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از دیدار تدارکاتی روز گذشته برابر سایپا، تمرین امروز صبح را به ریکاوری و برنامه‌های تاکتیکی را برای بعدازظهر پنجشنبه در نظر گرفتند. […]

 

خبرگزاری فارس: ریکاوری سرخ‌پوشان در روز بازگشت آقایی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین صبح پنجشنبه را به ریکاوری و برنامه تاکتیکی را برای بعدازظهر در نظر گرفت.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از دیدار تدارکاتی روز گذشته برابر سایپا، تمرین امروز صبح را به ریکاوری و برنامه‌های تاکتیکی را برای بعدازظهر پنجشنبه در نظر گرفتند.

تمرین صبح امروز، پس از صحبت‌‌های برانکو از ساعت ۱۰:۱۰ آغاز شد و بازیکنان زیر نظر مارکو به دویدن و تمرینات ریکاوری روی آوردند.

حامد آقایی که به دلیل مصدومیت از چند جلسه تمرینی دور بود، امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.

احسان علوان‌زاده هم برنامه‌های فیزیوتراپی را در دستور کار قرار داد. گولچ نیز به دلیل مصدومیت در بازی با سایپا، تمرین نکرد.

محمود خوردبین و کریم باقری در تمرین صبح امروز حضور داشتند و در کنار برانکو و دیگر دستیارانش عملکرد سرخپوشان را زیر نظر گرفتند.

امروز امکانات جدید بدنسازی به ورزشگاه شهید کاظمی رسید تا تجهیزات لازم جهت برنامه‌های سرخپوشان در اختیار باشد.

بازیکنان بعد از ۳۵ دقیقه دویدن و انجام حرکات نرمشی و کششی، برای مدت ۲۰ دقیقه عازم سالن بدنسازی شدند تا با وزنه، برنامه‌های خود را پایان دهند.

سرخپوشان بعد از تمرین برای صرف ناهار و استراحت آماده می‌شود تا برنامه‌های تاکتیکی امروز را از عصر پنجشنبه دنبال کنند./fars

پاسخی بگذارید