تاریخ: ۵:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  دو کاپیتان باتجربه و متعصب تیم‌های ملی آلمان و جمهوری ایرلند با کوله باری از افتخار از بازی‌های ملی خداحافظی کردند.   به گزارش مازند اسپرت،شواین اشتایگر، کاپیتان ۳۱ ساله تیم ملی آلمان شب گذشته پس از دیدار دوستانه مقابل فلاند با ۱۲۱ بازی ملی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد. اشتایگر از سال ۲۰۰۴ به […]

 

خبرگزاری فارس: شب خداحافظی دو کاپیتان؛ شواینی و کین با افتخار رفتند+عکس

دو کاپیتان باتجربه و متعصب تیم‌های ملی آلمان و جمهوری ایرلند با کوله باری از افتخار از بازی‌های ملی خداحافظی کردند.

 

به گزارش مازند اسپرت،شواین اشتایگر، کاپیتان ۳۱ ساله تیم ملی آلمان شب گذشته پس از دیدار دوستانه مقابل فلاند با ۱۲۱ بازی ملی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد.

اشتایگر از سال ۲۰۰۴ به عضویت تیم‌ملی آلمان درآمده بود و در این مدت افتخارات زیادی را به همراه ژرمن‌ها کسب کرد که مهمترین آنها فتح جام جهانی ۲۰۱۴ بود.

شب گذشته تنها شواینی نبود که کامش تلخ شد بلکه تیم ملی جمهوری ایرلند با کاپیتان متعصب خود خداحافظی کرد. رابی کین ،مهاجم باتجربه که فوتبال دوستان او را با پیراهن تیم‌های باشگاهی بزرگی مانند لیورپول و اینتر به یاد دارند با کوله باری از تجربه پس از ۱۸ سال بازی عزتمندانه برای تیم ملی ایرلند خداحافظی کرد.

جمهوری ایرلند در دیداری تدارکاتی مقابل عمان قرار گرفت که موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی برسد. کین در این دیدار دومین گل تیم ملی کشور و شصت و هشتمین و آخرین گل ملی‌اش را زد تا با گلزنی از تیم ملی خداحافظی کند./fars

پاسخی بگذارید