تاریخ: ۱۵:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
نام نویسنده: sobhan

مارک همشیک، ستاره اهل اسلواکی باشگاه ناپولی، به انتقاد از شیوه های تاکتیکی رافا بنیتس پرداخت. به گزارش مازند اسپرت:رافا بنیتس پیش از پیوستن به رئال مادریددر این تابستان، دو فصل هدایت ناپولی را بر عهده داشت و با این تیم عنوان قهرمانی کوپا ایتالیا و نیز سوپرجام ایتالیا را به دست آورد. مائوریتزیو ساری، […]

مارک همشیک، ستاره اهل اسلواکی باشگاه ناپولی، به انتقاد از شیوه های تاکتیکی رافا بنیتس پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت:رافا بنیتس پیش از پیوستن به رئال مادریددر این تابستان، دو فصل هدایت ناپولی را بر عهده داشت و با این تیم عنوان قهرمانی کوپا ایتالیا و نیز سوپرجام ایتالیا را به دست آورد. مائوریتزیو ساری، از این فصل جایگزین او در ناپولی شده است.

همشیک که بازوبند کاپیتانی ناپولی را نیز بر بازو می بندد، فصل گذشته از سوی بنیتس به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد و نتوانست نیمی از ارزش هایش را نیز به نمایش بگذارد. او به اسپورت گفت:” با مربی جدید، رابطه بسیار خوبی دارم و اغلب در مورد تاکتیک تیم برای فصل بعد باهم صحبت می کنیم. ساری وسواس خاصی روی این مساله دارد.

شیوه های تاکتیکی او را می پسندم و فکر می کنم با او نسبت به بنیتس، روزهای بهتری در انتظار ناپولی باشد. بنیتس پست بازی من را تغییر داده و از من دور از دروازه حریفان استفاده می کرد و همین مساله باعث افت کیفی من شده بود. در دوران ماتزاری(مربی سابق ناپولی) شرایط برای من بسیار بهتر از دو فصل گذشته بود و امیدوارم با مربی کنونی به همان دوران برگردم.”

 

پاسخی بگذارید