تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به همراه یکی دیگر از بازیکنان سابق این تیم به کاندیداهای حضور در کمیته فنی باشگاه استقلال اضافه شد.   به گزارش مازند اسپرت، علی جباری  در خصوص جلسه اش با رضا افتخاری اظهار داشت: من امروز به همراه آقای جواد قراب به دفتر آقای افتخاری رفتیم و با او صحبت […]

 

خبرگزاری فارس: جباری و قراب کاندیدای حضور در کمیته فنی استقلال

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به همراه یکی دیگر از بازیکنان سابق این تیم به کاندیداهای حضور در کمیته فنی باشگاه استقلال اضافه شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، علی جباری  در خصوص جلسه اش با رضا افتخاری اظهار داشت: من امروز به همراه آقای جواد قراب به دفتر آقای افتخاری رفتیم و با او صحبت کردیم.

وی در خصوص اینکه خروجی این نشست چه شد، گفت: ما صحبت‌هایمان را در جلسه قبل اعلام کرده بودیم و در این جلسه جمع‌بندی کردیم. قرار شد آقای افتخاری با هیأت مدیره صحبت کند و سپس نظر نهایی را اعلام کنند.

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال درخصوص اینکه تکلیف اعضای کمیته فنی چه شد؟ گفت: ما یک سری خواسته‌ها داریم که آنها را اعلام کرده‌ایم، فعلاً هم نفرات‌مان را پیشنهاد نداده‌ایم، اما اگر هیأت مدیره چارچوب اعضای کمیته فنی را مشخص کند، بلافاصله وارد عمل می‌شویم.

جباری در پایان صحبت‌هایش تأکید کرد: قرار شد آقای افتخاری بعد از صحبت با اعضای هیأت مدیره نظر نهایی خود را در مورد تشکیل کمیته فنی اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی جباری،‌جواد قراب، بهتاش فریبا، منصور پورحیدری و نصرالله عبدالله کاندیدای حضور در کمیته فنی باشگاه استقلال هستند./fars

پاسخی بگذارید