تاریخ: ۹:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  مناف هاشمی از اعلام موافقت وزیر ورزش و جوانان با پاداش مقام سومی بازی‌های المپیک به عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران خبر داد. به گزارش مازند اسپرت،سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون شمشیربازی و من برگزار […]

 

خبرگزاری فارس: عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک، پاداش خواهد گرفت

مناف هاشمی از اعلام موافقت وزیر ورزش و جوانان با پاداش مقام سومی بازی‌های المپیک به عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت،سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون شمشیربازی و من برگزار شد مقرر گردید برای قدردانی از تلاش و نتیجه بسیار مطلوب مجتبی عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران در بازی‌های ریو که در نهایت به مقام چهارم رسید، معادل مدال برنز این بازی‌های به وی ۱۲۰ سکه بهار آزادی تعلق گیرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: وزیر ورزش و جوانان و مجموعه مدیریتی وزارتخانه  قدردان زحمات ورزشکاران‌مان در بازی‌های المپیک هستند، چرا که دل مردم ایران را شاد کردند و این موفقیت‌های ارزشمند تقدیر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری محترم را هم در پی داشت.

مناف هاشمی درباره پاداش بهداد سلیمی هم گفت : همانطور که گودرزی اعلام کرد با توجه به ناداوری و حق‌کشی آشکاری که در مسابقه فوق سنگین بازی‌های المپیک برای بهداد عزیز رخ داد به او هم معادل قهرمان بازی‌های المپیک پاداش تعلق خواهد گرفت./fars

پاسخی بگذارید