تاریخ: ۹:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ارسالی خود به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا بر میزبانی ایران از بازی های خانگی اش چه در مسابقات ملی و چه باشگاه تأکید کرد.   به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه مهدی تاج به ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است:  فدراسیون فوتبال […]

 

خبرگزاری فارس: تاج: مشکلی برای میزبانی مسابقات نداریم/ هر کشوری که مشکل دارد خودش مسئول حل آن است

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ارسالی خود به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا بر میزبانی ایران از بازی های خانگی اش چه در مسابقات ملی و چه باشگاه تأکید کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه مهدی تاج به ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است: 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بدینوسیله آمادگی کامل خود را برای میزبانی هرگونه مسابقه اعم از دیدارهای باشگاهی یا رقابتهای ملی در سطح بین المللی دارد که میزبانی های قبلی صورت گرفته به همراه کلیه گزارشات ناظران و نمایندگان تأکید بر این مطلب است.
این فدراسیون تأکید می کند که تیم های ملی ایران و تمام باشگاه های این کشور به هیچ وجه حاضر نیستند دیدارهای خانگی خود را خارج از کشورشان برگزار کنند.
بر همین اساس، اگر هر فدراسیون یا باشگاهی با هر دلیلی نمی تواند به ایران سفر کند، مسئول حل مشکل خود بدون دخالت فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود.
از این رو خواهشمندیم که این موضوع را به تمام فدراسیون های عضو AFC اطلاع رسانی کنید. در ادامه از توجه و حمایت شما کمال تشکر و قدردانی را داریم./fars

پاسخی بگذارید