تاریخ: ۱۹:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد در لیگ امسال ۳ بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد با این حال مربی این تیم امیدوار است بتواند با بازیکنان جدید عنوان قهرمانی را تکرار کند. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛لیگ برتر فوتسال بانوان در سال ۹۵ از ۲۶ شهریور با حضور ۱۴ تیم آغاز می‌شود که دانشگاه […]

تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد در لیگ امسال ۳ بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد با این حال مربی این تیم امیدوار است بتواند با بازیکنان جدید عنوان قهرمانی را تکرار کند.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛لیگ برتر فوتسال بانوان در سال ۹۵ از ۲۶ شهریور با حضور ۱۴ تیم آغاز می‌شود که دانشگاه آزاد مدافع عنوان قهرمانی یکی از مدعیان لیگ است. این تیم امسال بازیکنانی همچون نیلوفر اردلان، نغمه مرادی و سپیده زرین‌راد را در اختیار ندارد و در مقابل بازیکنانی جوان را جذب کرده است.
شهرزاد مظفر، سرمربی تیم دانشگاه آزاد درباره تغییر و تحولات تیمش در لیگ امسال، اظهار داشت: «مهسا کمالی، عاطفه عابدی و زهرا قریب را امسال جذب کرده‌ایم. ما بازیکنان کلیدی را از دست دادیم اما امیدوارم با تلاش بازیکنانی که جذب کرده‌ایم این خلاء را جبران کرده و امسال هم به عنوان قهرمانی برسیم.»

وی افزود: «همیشه تکرار عنوان قهرمانی سخت‌تر است، چرا که تیم‌های شرکت کننده با برنامه خاص و پرقدرت مقابل تیم قهرمان حاضر می‌شوند. البته ما امسال به موقع یارگیری کردیم و تمرینات خوبی هم داشته‌ایم، اگر شرایط به همین صورت پیش برود کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نیست .
مظفر درباره اینکه حریفان را چطور ارزیابی می‌کنید، عنوان کرد: «با توجه به اینکه هنوز برای شروع لیگ فرصت باقی است تیم‌ها بسته نشده‌اند و از بقیه تیم‌ها نیز اطلاعی ندارم. فکر نمی‌کنم امسال هم اتفاق خاصی بیفتد و مدعیان هم مانند سال گذشته هستند.»

 

مازندرانی های حاضر در تیم دانشگاه آزاد

photo 2016 08 30 23 47 12

photo 2016 08 30 23 47 15

پاسخی بگذارید