تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه این استان یکی از قطب‌های ورزش در کشور است، گفت: به مدال‌آوری ورزشکاران پارالمپیکی مازندران امید دارم. به گزارش مازند اسپرت، حبیب حسین‌زادگان امشب در آیین بدرقه ورزشکاران و قهرمانان مازندران اعزامی به مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار کرد: ورزشکاران پارالمپیکی همانند ورزشکاران المپیکی برای‌مان ارزشمند بوده […]

habiiiiibbمدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه این استان یکی از قطب‌های ورزش در کشور است، گفت: به مدال‌آوری ورزشکاران پارالمپیکی مازندران امید دارم.

به گزارش مازند اسپرت، حبیب حسین‌زادگان امشب در آیین بدرقه ورزشکاران و قهرمانان مازندران اعزامی به مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار کرد: ورزشکاران پارالمپیکی همانند ورزشکاران المپیکی برای‌مان ارزشمند بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

وی افزود: برای آماده شدن ورزشکاران در میدان المپیک و پارالمپیک حدود ۶ سال تلاش مستمر لازم است و باید برای تمرینات و تلاش‌های آنها ارزش زیادی قائل شویم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه به مدال‌آوری پارالمپیکی‌های مازندرانی در ریو امید زیادی دارم، خاطرنشان کرد: مازندران باید همانند میدان المپیک در آوردگاه پارالمپیک هم شاخص بوده و در تاریخ ورزش کشورمان بدرخشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ورزشکاران مجاهدت زیادی در میادین ورزشی برای اعتلای پرچم ایران اسلامی دارند و همه آرزوی‌شان نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران در دنیا است.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه همه سرباز نظام جمهوری اسلامی هستیم،‌ افزود: پارالمپیکی‌ها مورد توجه مردم هستند و برای همه آنها سلامتی و آرزوی موفقیت دارم.

وی با تأکید براینکه بیش از ۱۰۰ ورزشکار پارالمپیکی به ریو اعزام می‌شود، اظهار کرد:‌ ورزشکاران کشورمان در ۱۲ رشته ورزشی به میدان می‌روند که در این بین ۸ ورزشکار و ۲ مربی از مازندران هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ۶ نماینده ایران اسلامی از ۵ شهرستان مازندران راهی پارالمپیک می‌شوند، یادآور شد:‌ نخستین المپیکی تاریخ ایران نیز که در این میدان مدال‌آوری داشته امامعلی حبیبی است و آخرین ورزشکار هم حسن یزدانی بوده که مدال خوشرنگی برای کشورمان کسب کرد.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه مازندران در تاریخ کشورمان نشان داد که می‌تواند به درستی بدرخشد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید هم هم‌پای پارالمپیکی‌ها از آنها حمایت داشته و تلاش دارد تا کاستی‌های ورزش را جبران کند.

این مسئول با اشاره به سفر روز گذشته وزیر ورزش و جوانان به مازندران و اظهاراتش مبنی بر اینکه مازندران قلب ورزش کشور است، ادامه داد: مازندران همانند قلب تپنده‌ای بوده که در عرصه ورزشی دستاوردهای بزرگی دارد؛ ورزشکاران مازندرانی همیشه افتخارآفرین بوده و زبانزد هستند.

پاسخی بگذارید