تاریخ: ۱۳:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان با یک پیروزی و ۳ شکست برای ۴ نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها همراه بود.   به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان که در ماکون فرانسه در جریان […]

 

خبرگزاری فارس: سه شکست و یک پیروزی برای فرنگی کاران جوان ایران

نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان با یک پیروزی و ۳ شکست برای ۴ نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها همراه بود.

 

به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان که در ماکون فرانسه در جریان است، نمایندگان اوزان ۵۰، ۶۰ و ۹۶ کیلوگرم ایران در اولین مصاف خود مقابل حریفانشان شکست خوردند و مهدی ابراهیمی در وزن ۷۴ کیلوگرم به برتری دست یافت.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
مهدی محسن نژاد نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود مقابل ایلخام باخروموف از ازبکستان با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد. این کشتی گیر ازبک در ادامه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز مقابل رقیب آمریکایی با ضربه فنی به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در صورتیکه به فینال برسد، محسن نژاد می تواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.
محمدرضا گرایی نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در نخستین مصاف خود مقابل آیدوس سلطانگالی از قزاقستان با نتیجه ۸ بر یک ضربه فنی شد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.این کشتی گیر قزاق در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف ترکیه ای ۶ بر ۴ شکست خورد تا با این نتیجه گرایی از دور رقابت ها خیلی زود کنار برود.
اما در وزن ۷۴ کیلوگرم مهدی ابراهیمی در اولین مصاف خود مقابل کارلوس توماس از فرانسه مقتدرانه و با حساب ۱۲ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در دور بعد به مصاف حریفی از کشور روسیه می رود.
امیرحسین حسینی نماینده وزن ۹۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال نقره جوانان جهان و مدال طلای آسیا پس از استراحت در دور نخست، مقابل نارا از ژاپن با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.
حسینی باید منتظر صعود رقیب خود به فینال باشد تا بتواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند./fars

پاسخی بگذارید