تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور می گوید صندلی گذاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی در کمتر از ۸۰ روز انجام شد و رضایت مردم و دولت خستگی را از تن مسئولان خارج کرد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مصطفی مدبر اظهار داشت: […]

 

خبرگزاری فارس: مدبر: صندلی گذاری آزادی در کمتر از 80 روز انجام شد/ شماره گذاری صندلی ها در حال انجام است

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور می گوید صندلی گذاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی در کمتر از ۸۰ روز انجام شد و رضایت مردم و دولت خستگی را از تن مسئولان خارج کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مصطفی مدبر اظهار داشت: نصب سکوی طبقه دوم این ورزشگاه به طور یقین موجب تسهیل رفاه حال تماشاچیان و علاقه مندان به ورزش خواهد شد که این امر در عین حال مطلوب تمام مسئولان ورزش است. شرکت توسعه هم به وعده خود در این زمینه عمل کرد و در کمتر از ۸۰ روز آن را برای میزبانی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده کرد. این مهم پس از ٤٥ سال و با حمایت های دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان انجام شد.

مدیرعامل شرکت توسعه همچنین با قدردانی از حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مجموعه ورزشی آزادی تهران عنوان کرد: معاون اول رئیس جمهوری که از نزدیک در جریان آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی قرار گرفت، از اقدامات صورت گرفته برای رفاه حال علاقه مندان به ورزش اظهار رضایت کرد که این خرسندی خستگی را از تن ما و همکاران خارج کرد.

مهندس مدبر درباره نصب شماره بر روی صندلی ها توضیح داد: کارهای مربوط به شماره گذاری صندلی ها در حال انجام است طی روزهای آینده پایان می یابد.امیدواریم سازمان لیگ آمادگی لازم را برای فروش بلیت مسابقات بر اساس شماره صندلی به منظور تسهیل ورود علاقه مندان به این ورزشگاه داشته باشد.

وی به بازدید روز گذشته شهیندخت مولاوردی معاون امور بانوان ریاست جمهوری از ورزشگاه ۴۰ هزار نفری بانوان آزادی اشاره کرد و گفت: کار ساخت این ورزشگاه از سال ۱۳۸۶ آغاز شد و با توجه به کمبود اعتبارات تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. امیدواریم با حمایت های وزارت ورزش و دولت محترم ساخت این مجموعه ورزشی بانوان نیز به سرانجام برسد تا خدمتی دیگر به ورزش بانوان ارایه شود.

مدیرعامل شرکت توسعه در خصوص آخرین وضعیت آزمایشگاه استاندارد تجهیزات و امکانات ورزشی عنوان داشت: نخستین آزمایشگاه تست تجهیزات ورزشی در کشور موفق به دریافت گواهینامه “آزمایشگاه همکار” سازمان ملی استاندارد شد. همزمان با اولین سال از افتتاح اداره استاندارد تجهیزات ورزشی شرکت توسعه، گواهینامه صلاحیت آزمایشگاه همکار این اداره مورد تایید سازمان ملی استاندارد هم قرار گرفت.

مدبر در پایان تصریح کرد: این تاییدیه شامل آزمایشگاه امکانات تماشاچیان، صندلی‌ها و همچنین کفپوش‌های ورزشی، دوومیدانی فضای باز، محیط‌های ورزشی و داخل سالن چند منظوره و استانداردهای FIFA 2012، INSO 19498-4، INSO 19397 و INSO 16846 است که با دست یابی به چنین موفقیتی در جهت سلامت تجهیزات و پیشرفت امکانات سالم ورزشی، می توان شاهد ارتقا محیط های ورزشی استاندارد در سراسر کشور باشیم./فارس

پاسخی بگذارید