تاریخ: ۱۹:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

۲ بانوی داور مازندرانی در یازدهمین دوره مسابقات بین المللی تنیس روی میز نوجوان و جوانان قزوین قضاوت خواهند کرد به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از شهرستان بهشهر؛ یازدهمین مسابقات بین المللی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان که ششم الی هشتم شهریور ماه به میزبانی استان قزوین برگزار شد با حضور ۲ بانوی داور […]

۲photo 2016 08 29 23 55 43 بانوی داور مازندرانی در یازدهمین دوره مسابقات بین المللی تنیس روی میز نوجوان و جوانان قزوین قضاوت خواهند کرد

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از شهرستان بهشهر؛ یازدهمین مسابقات بین المللی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان که ششم الی هشتم شهریور ماه به میزبانی استان قزوین برگزار شد با حضور ۲ بانوی داور مازندرانی به نام مهشاد عبادیان با درجه بین المللی و ثریا حبیبی با درجه ملی قضاوت شد.

گفتنی است قضاوت فینال نوجوانان با خانم مهشاد عبادیان و قضاوت فینال جوانان با خانم ثریا حبیبی انجام شد‌.

شایان ذکر است، در این دوره از مسابقات تیم ایران در غالب ۴ گروه(a, b, c, d) ، هندوستان، بلاروس، ترکمنستان و آذربایجان حضور بهم رساندند.

نتایج مسابقات تیمی در رده نوجوانان:

مقام اول: ایران a
مقام دوم: بلاروس
مقام سوم مشترک: ایران b و هندوستان

نتایج مسابقات تیمی در رده جوانان:

مقام اول: ایران a
مقام دوم: هندوستان
مقام سوم تیمی: ایران b و هندوستان

به گزارش مازنداسپرت؛ خانم مهشاد عبادیان داور بین المللی تنیس روی میز از شهرستان بهشهر و خانم ثریا حبیبی داور ملی تنیس روی میز از شهرستان تنکابن می باشند.

قابل ذکر است، کشور های لبنان، نیجریه و پرتغال هم برای حضور در این بازی ها اعلام آمادگی کرده بودند اما بنا به دلایلی چند روز مانده به این بازی ها از حضور در این تورنومنت انصراف دادند.

پاسخی بگذارید